Streamer Fortnite aresztowany za pobicie ciężarnej żony podczas transmisji

Michał Tomaszkiewicz
11.12.2018 10:14
Streamer Fortnite aresztowany za pobicie ciężarnej żony podczas transmisji Fot. kadr z wideo

Australijski gracz MrDeadMoth prowadził transmisję z Fortnite, gdy jego będąca w ciąży żona chciała, żeby przestał grać. Mężczyzna zareagował nerwowo, by po chwili oddalić się od komputera – wtedy dało się usłyszeć krzyki kobiety i dziecka.

Cały świat oszalał na punkcie Fortnite – gra Epic Games przynosi studiu miliony dolarów dziennie, a gra w nią aktywnie 80 mln osób w ciągu miesiąca. Nic więc dziwnego, że tytuł stał się popularny wśród streamerów, którzy liczą na zdobycie sławy, chwały, subskrybentów i datków.

Jednym z takich młodych gniewnych jest pochodzący z Australii MrDeadMoth, który szaleje w Fortnite używając swojego alter ego w postaci ćmy.

Wygląda na to, że jego sesje w grze kolidowały z życiem rodzinnym – podczas jednej z transmisji pretensje do mężczyzny miała jego żona, na co streamer odpowiadał ciągle, że „niedługo wyjdzie”. Taka obietnica nie wystarczała żonie streamera, która drążyła temat aż do chwili, gdy wyraźnie rozwścieczony MrDeadMoth odchodzi od komputera i wychodzi z pola widzenia kamery. W tle słychać jednak krzyki żony, która wypomina, że została przez niego uderzona w twarz.

Streamer Fortnite pobił ciężarną żonę na wizji

Wyraźnie zirytowany streamer wraca do komputera, wypominając żonie, że to nie ona płaci rachunki. Kobieta w tle skarży się, że mężczyzna uderzył ciężarną kobietę – MrDeadMoth po chwili znów odchodzi od komputera i dają się słyszeć krzyki, tym razem ciężarnej żony i dziecka.

Australijska policja potwierdza zatrzymanie streamera:

Funkcjonariusze dodają, że w chwili ataku na kobietę w domu znajdowała się dwójka dzieci, mająca 3 lata oraz 20 miesięcy. 21-letniej kobiecie nic się nie stało, chociaż była widocznie wstrząśnięta zajściem.

26-letni streamer został wypuszczony za kaucją – nie oznacza to jednak, że ominie go kara za pobicie żony.

 

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.