Streamer został zbanowany na Twitchu, ponieważ upił się do nieprzytomności

Kamil Kacperski
09.01.2019 12:50
Streamer został zbanowany na Twitchu, ponieważ upił się do nieprzytomności Fot. kadr z wideo

Mang0 z drużyny Cloud9 świętował na streamie zwycięstwo swojej ulubionej drużyny futbolowej. Jego szczęście było tak duże, że trochę się zapomniał i podczas transmisji spadł z krzesła. 

Mang0 jest profesjonalnym graczem i członkiem drużyny Cloud9. Największą popularnością cieszyły się jego streamy z "Super Smash Bros.", które oglądać mogliśmy na Twitchu. To własnie na tej platformie streamer pokazał również świętowanie z okazji zwycięstwa ulubionej drużyny futbolowej. Picie alkoholu podczas transmisji skończyło się dla niego 7-dniowym banem w serwisie. 

Wszystko dlatego, że "promuje nieodpowiednie zachowania" - tak sprawę określił Twitch. A jak wyglądały ów "nieodpowiednie zachowania"? Zobaczcie sami:

Streamer zbanowany na Twitchu za picie alkoholu

Z relacji widzów wynika, że Mang0 rozpoczął streama po zwycięstwie jego ulubionej drużyny futbolowej Philadelphia Eagles, która zatriumfowała nad Chicago Bears. Po wypiciu kilku głębszych widać było, że mężczyzna powoli zaczął tracić kontakt z rzeczywistością. W końcu jego stan doprowadził do upadku, który mieliśmy okazję zobaczyć w wideo.

Sam streamer tłumaczył potem, że jedynie udawał pijanego "dla beki". Po upadku z krzesła podobno poszedł do swojej dziewczyny, bo "potrzebował przerwy". Następnie wrócił na wizję i dokończył streama.

Trzeba przyznać, że Joseph Marquez (bo tak naprawdę nazywa się streamer) nie przebił polskich patostreamerów w ilości wpitego alkoholu na streamie. Nie mniej, Mang0 jest zbanowany do 14 stycznia 2019 roku. 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.