Pogoda
09.10.2019 09:11

Streamerka, która sprzedawała swoją wodę po kąpieli, trafiła do więzienia

Belle Delphine, streamerka znana ze sprzedaży "gamerskiej wody po kąpieli", została aresztowana.

belle delphine
foto: instagram belle delphine

Siódmego października 2019 streamerka zatwittowała swoje oficjalne zdjęcie ze strony londyńskiej policji z komentarzem: "Lol, zostałam aresztowana". Internet sugerował, że jej zatrzymanie mogło wiązać się z przesyłką substancji zakazanych poprzez brytyjską pocztę.

Belle Delphine aresztowana

Początkowo fani Belle nie wiedzieli, czemu internetowa celebrytka została zatrzymana. Gamerka w końcu zdecydowała się podzielić z nami historią o tym, jak trafiła do aresztu. W nocy z soboty na niedzielę (5/6 października 2019) narysowała twarz Pepe na samochodzie kobiety, która ukradła jej chomika podczas imprezy organizowanej w mieszkaniu Belle. Delphine dodatkowo napisała na drzwiach pojazdu nieznanej kobiety:

"

Dz**ko! oddaj mi mojego chomika "

SWAT
SWAT
Przeczytaj także SWAT zrobił nalot na dom nastoletniego mistrza w Fortnite

Belle podzieliła się ze swoimi fanami zdjęciami z aktu wandalizmu. Wyjaśniła również, że była w stanie odzyskać swojego chomika, który jest aktualnie bezpieczny w jej mieszkaniu.

To pierwsze wiadomości na twitterze Delphine, od kiedy jej konto zostało zbanowane przez platformę na początku września 2019. Po krótkotrwałym banie streamerka zdecydowała się na odcięcie się od social mediów. Dopiero jej przygody z prawem spowodowały, że Belle zdecydowała się przerwać milczenie.

5.10. 2019 YouTuber Ethan Klein (H3H3 Productions) sugerował, że streamerka została zatrzymana przez policję w związku z wysyłaniem wody po kąpieli przez brytyjskie Royal Mail. W oficjalnych zasadach prac poczty wysyłka "biologicznych substancji" jest zabroniona. Niektórzy komentatorzy sugerują, że Belle chciała wykorzystać tę plotkę, aby zyskać na rozgłosie.

Zobacz także:  Streamerka poiła kota wódką i rzucała nim podczas transmisji. Internet chce wymierzyć sprawiedliwość

Tagi: Internet