Streamerka z zespołem Tourette'a trafiła na komisariat policji po tym, jak zaatakował ją psychofan

08.11.2019 14:13
Streamerka z zespołem Tourette'a trafiła na komisariat policji po tym, jak zaatakował ją psychofan Fot. źrodło: screen, youtube, sweet anita

Sweet Anita wyjawiła, że w ciągu ostatnich miesięcy musiała wielokrotnie radzić sobie z nadgorliwymi fanami. Nie jest to pierwszy raz, gdy popularny streamer znajduje się w takiej sytuacji.

Sweet Anita to bardzo popularna streamerka, która zafascynowała wielu fanów tym, w jaki sposób radzi sobie ze swoją chorobą. Anita w trackie streamów często musi walczyć z napadami tików, które w prawdziwym świecie przysporzyłyby jej wiele kłopotów. W internecie - stała się gwiazdą.

Sweet Anita została zaatakowana przez psychofana

Sweet Anita to streamerka, która posiada ponad pół miliona obserwujących, którzy chętnie oglądają, jak 29-letnia streamerka gra w gry.

Przeczytaj także

Anita przykuła uwagę społeczności Twitcha swoimi interesującymi historiami i przemyśleniami na temat związków, sytuacji politycznej w kraju, zdrowia psychicznego i tego, jak osoby z jej przypadłością mogą radzić sobie w życiu. No i do tego jej przekleństwa są śmieszne.

07.10.2019 Anita poinformowała swoich fanów, że jej wieczorny stream został odwołany, ponieważ musi pojawić się na posterunku policji. Kilka godzin wcześniej stalker, który od wielu miesięcy napastował streamerkę, został zatrzymany przez posterunkowych i trafił do więzienia. Anita musiała więc opowiedzieć historię związane z mężczyzną, która dłuższy czas nie dawał jej spokoju.

Jak wyjaśniła streamerka, od kiedy zaczęła być popularna na Twitchu, musi radzić sobie z wieloma psychofanami, którzy jednak głównie atakują ja online. Mężczyzna, który został zatrzymany przez policję, od niemalże miesiąca umiał stać pod domem Anity w ciągu dnia, spać ukrywając się za jej budynkiem i raz nawet ją zaatakował.

Nie jest to niestety jedyny przypadek, gdy internetowa gwiazda musi radzić sobie z tego typu napastowaniem. Dr. Disrespects kilkanaście miesięcy temu musiał bronić się przed mężczyzną, który strzelał do niego z wiatrówki, gdy dziecko i żona gracza ukrywali się w domu. Sodapoppin opowiadał historię "kreatury", która przez kilka miesięcy nie chciał mu dać spokoju. Na tego typu zachowania niestety najbardziej jednak narażone są kobiety.

Na szczęście historia Anity skończyła się szczęśliwie, ale musimy brać pod uwagę, że kult jednostki, jakim fani otaczają streamerów może prędzej czy później doprowadzić do tragedii.

Zobacz także: Streamerka poiła kota wódką i rzucała nim podczas transmisji. Internet chce wymierzyć sprawiedliwość

Kacper Peresada Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.