Strona płaci użytkownikom za oglądanie filmów na platformie streamingowej. Ciekawy sposób na walkę z koronawirusem

31.03.2020 10:55
Strona płaci użytkownikom za oglądanie filmów na platformie streamingowej. Ciekawy sposób na walkę z koronawirusem Fot. HOLLANDSE HOOGTE/East News

Serwis Reviews.org wpadł na pomysł jak zatrzymać w domu kinomanów. Oferuje darmowy dostęp do Disney+ za podjęcie koronawirusowej kwarantanny.

Pandemia koronawirusa sprawiła, że codziennie na całym świecie umierają kolejne ofiary COVID-19. Na razie najskuteczniejszą formą walki z epidemią jest dobrowolna kwarantanna i ograniczenie stosunków społecznych. Serwis Reviews.org postanowił dołączyć do walki z koronawirusem. Oferuje darmowy dostęp do platformy Disney+ za poddanie się kwarantannie.

Koronawirus - Disney+ za kwarantannę

Czy marzyliście kiedyś o pracy, w której oglądacie filmy i jeszcze Wam za to płacą? Jeśli nie mieliście tyle szczęścia co dziennikarze działu Film w Antyradio.pl, pozostaje Wam inna opcja. Serwis Reviews.org ogłosił na swojej stronie, że zapewni darmowy dostęp do platformy Disney+ osobom, które zamiast wychodzić na zewnątrz, narażając siebie i innych na koronawirusa, będą siedzieć na czterech literach i oglądać produkcje Disneya.

Przeczytaj także

Wystarczy wejść TUTAJ, wypełnić formularz zgłoszeniowy i cierpliwie czekać. Zgłoszenia można składać do 10 kwietnia 2020 roku. Reviews.org oferuje 10 nagród w postaci rocznego darmowego dostępu do Disney+ oraz karty przedpłacone Visa Gift Card o wartości 200 dolarów. Zwycięzcy losowania zostaną ogłoszeni 13 kwietnia 2020 roku.

Przeczytaj także

Niestety jest jeden haczyk. W konkursie mogą wziąć jedynie obywatele Stanów Zjednoczonych, którzy ukończyli 18 rok życia. Poza tym platforma Disney+ wciąż nie jest dostępna w Polsce. Ale jeśli jesteście legalnymi dorosłymi mieszkańcami Stanów Zjednoczonych, nic nie stoi na przeszkodzie, by spróbować szczęścia!

Przeczytaj także

To nie pierwszy raz, kiedy Reviews.org oferuje podobną pracę marzeń. Poprzednie ogłoszenie pojawiło się w październiku 2019 roku. Serwis otrzymał ponad 51 tysięcy zgłoszeń. Nagroda kusi, ponieważ biblioteka Disney+ zawiera wszystkie klasyczne animacje studia, a także sagę "Star Wars" i większość  produkcji Marvel Studios. Co miesiąc pojawiają się też zupełnie nowe oryginalne filmy i seriale. Na razie wciąż nie wiadomo, kiedy polscy użytkownicy będą mogli legalnie korzystać z platformy streamingowej Disneya. Niewykluczone, że pandemia opóźni jej start na terenie naszego kraju.

Przeczytaj także

Zobacz też: Disney+: lista wszystkich filmów i seriali, platformy streamingowej

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.