Pogoda
01.02.2017 10:46

Stwórz wymarzonego penisa w grze Conan Exiles

Poznajcie jeden prosty trik, którym twórcy tego MMORPG wkurzyli całą branżę gier...

Stwórz wymarzonego penisa w grze Conan Exiles
foto: kadr z wideo

Gry komputerowe i wideo to jeden z najlepszych znanych ludzkości sposobów na ucieczkę od rzeczywistego świata. Możemy w nich wykreować zupełnie nowego siebie, o jakim zawsze marzyliśmy i zapomnieć o wszystkich troskach dnia codziennego. Idzie za tym pewne niebezpieczeństwo, nie przekreśla ono jednak popularności gier MMORPG takich jak World of Warcraft czy Guild Wars.

Produkcje tego typu mnożą się jak grzyby po deszczu, a najnowsze dzieło firmy Funcom pewnie dołączyłoby do tego grona bez większego rozgłosu... gdyby nie jeden mały detal. Żadnemu graczowi nie trzeba tłumaczyć, jak ważnym elementem takich gier jest proces tworzenia postaci. To właśnie wtedy projektujemy swojego wirtualnego awatara i decydujemy o stylu gry, jaki przyjmiemy.

Wielu fanów takiej zabawy spędza całe godziny na kreowaniu bohatera idealnego. W Conan Exiles będą mogli zadecydować o czymś jeszcze... i to wcale nie o byle czym, bo własnym przyrodzeniu. Przy pomocy osobnego suwaka możemy zadecydować o jego rozmiarach. Jak to wygląda w praktyce? Przekonajcie się na poniższym filmiku:

Ekran kreacji postaci to jednak nie wszystko - twórcy bardzo przyłożyli się do właściwego odwzorowania zarówno grafiki, jak i fizyki kierującej penisem naszego bohatera. Można to zaobserwować na kolejnych nagraniach już z samej rozgrywki...

Ten jeden trik z pewnością już zadbał o to, by o Conan Exiles było głośno - a na rozgłosie twórcom z Funcom teraz z pewnością zależy najbardziej. Gra trafiła bowiem do programu Early Access na platformie Steam. Oznacza to, że gracze na razie będą mieli do czynienia z mocno niedorobionym produktem, który będzie dopracowywany dopiero na ich oczach, również na podstawie ich własnych uwag.

Na razie produkcji wiele brakuje do stadium w pełni grywalnej i dającej pełnię radochy - najważniejsze, że dopracowany już został edytor postaci. Po dopracowaniu może to być jednak całkiem interesująca gra. Powiedzcie sami, czy RPG z otwartym światem w realiach Conana Barbarzyńcy nie brzmi zachęcająco?

Jakub Gańko
Tagi: Gry