Stworzył aplikację randkową. Jest jedynym mężczyzną, który może z niej korzystać

25.11.2019 09:45
Stworzył aplikację randkową. Jest jedynym mężczyzną, który może z niej korzystać Fot. źródło: Youtube, Aaron Loves Gear

Mało kto ma tyle technologicznych umiejętności, aby stworzyć własną aplikację. Pewien samotny mieszkaniec Stanów Zjednoczonych postanowił przekuć swoje skillsy w matrymonialne możliwości.

31-letni Aaron Smith, jak dotąd nie był w stanie znaleźć miłości swojego życia. Przez ostatnie lata dosyć chętnie korzystał z różnego rodzaju stron i aplikacji randkowych, ale poznawane tam kobiety nigdy nie stawały się dla niego wybrankami serca. Aaron postanowił więc zwiększyć swoje szanse poprzez stworzenie własnej aplikacji, która zapewni mu dostęp do wielu potencjalnych ukochanych.

Singularity pozwoli ci znaleźć mężczyznę marzeń

Według Smitha - problemem był fakt, że w większości aplikacji jego twarz pojawia się zbyt rzadko, a konkurencja jest zbyt duża.

Przeczytaj także

Smith postanowił stworzyć własną aplikację, która nazywa się Singularity. Podobnie jak na Tinderze użytkownicy mogą zrobić swipe na lewo albo prawo. Jednak w wypadku kobiet jedyny mężczyzna, jaki będzie im się ukazywał to twórca aplikacji.

Jeśli życie daje ci cytryny, zrób z nich lemoniadę. A potem upewnij się, że żadne firmy nie mogą produkować swoich napojów i jedynym napojem w mieście jest twoja lemoniada.

Smith stworzył nawet specjalną reklamę, która promuje jego aplikację.

Singularity zostało stworzone przez Aarona we współpracy z jego przyjacielem Scottem McDowellem. Inżynier przyznał, że w dzisiejszych czasach każdy ma doświadczenia z online'owym randkowaniem - często negatywne. Dlatego postanowił pomóc kumplowi w poszukiwaniach kobiety na resztę jego życia.

Zobacz także:  Tinder wypłaci odszkodowania za zawyżanie opłat dla użytkowników po trzydziestce

Kacper Peresada Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.