Pogoda
21.10.2019 11:47

Succubus na PGA 2019: orgia przemocy i seksu

Po halach PGA 2019 krążyła mroczna kapłanka pożądania we własnej osobie. Vydija zachęcała do zapoznania się z grą Succubus, najnowszą produkcją polskiego Madmind Studio, która ma rozpieszczać graczy za brutalne mordowanie przeciwników.

Succubus
foto: Michał Tomaszkiewicz, Antyradio.pl

W Succubusie nie ma miejsca na grę wstępną. Autorzy postawili na akcję. Lokacje zostały pomniejszone w porównaniu do Agony, pierwszej piekielnej gry studia, a w zamian za to umieszczono na nich znacznie więcej przeciwników.

Wizją twórców jest umożliwienie prowadzonej przez gracza demonicy Vydija radzenia sobie z kolejnymi falami przeciwników z gracją Stevena Seagala ze swoich najlepszych lat. Postarano się przy tym, żeby gracze mieli możliwość pokonywania wrogów na różne spektakularne sposoby. „Finisherów”, które na myśl przywołują fatality z Mortal Kombat, ma być do wyboru, do koloru.

Twórcy chwalą się, że do zagadnienia podeszli z tak dużą fantazją, że Succubus pojawi się raczej tylko na komputerach PC. Gra jest zbyt odważna, żeby przepuścili ją cenzorzy PlayStation 4 i Xbox One.

gra Agony
gra Agony
Przeczytaj także Agony ocenzurowane, żeby mogło pojawić się na konsolach

Uwagę przyciąga także główna bohaterka Succubusa, czyli Vydija. Lubująca się w mordowaniu i seksie demonica osobiście pojawiła się na PGA 2019.

succubus_pga_02

Mieliśmy okazję poznać ją wcześniej, gdy znalazła smartfona skonsumowanego (w wielu znaczeniach tego słowa) śmiertelnika i zaczęła wrzucać do sieci swoje nagie selfie.

Succubus
Succubus
Przeczytaj także Zwiastun Succubus, nowej polskiej gry o piekle. Bohaterka robi sobie nagie selfie

Seks ma odgrywać w Succubusie ważną rolę, będzie jednak tylko dodatkiem do mordowania. Jak wytłumaczyli nam obrazowo autorzy: zabić będzie można każdego przeciwnika, seks uprawiać zaś tylko z wybranymi.

Succubus – więcej piekielnego mordowania i seksu od autorów Agony

Madmind Studio chce, żeby gracze porządnie wczuli się w rolę demonicy. Do naszej dyspozycji będzie więc przede wszystkim broń biała, wymuszająca większą intymność podczas bezpośredniej walki.

Gracze będą zachęcani przez grę do jak najbrutalniejszego pozbywania się wrogów. Im większe wrażenie zrobimy podczas pozbawiania przeciwników życia, tym więcej punktów za styl otrzymamy. Dzięki nim można będzie dopieszczać wygląd swojej bazy, a także dogadzać potrzebom Vydiji. Ubierając ją (lub rozbierając) na zupełnie nowe sposoby.

W Succubusie pojawią się dwa rodzaje lokalizacji: poziomy związane bezpośrednio z fabułą oraz areny, w których po prostu możemy dać upust swoim morderczym instynktom. Zaspokajać będzie można także inne potrzeby. Twórcy zapowiedzieli, że zagrać będzie można w seksualne mini-gierki, nie chcieli jednak zdradzić, na czym dokładnie będą one polegać.

succubus_pga_03

Madmind Studio nie chciało także podać wiążącej daty premiery. Wiadomo tylko, że Succubus ukaże się w 2020 roku.

Zobacz także: Afterparty – gra, w której trzeba przepić szatana, żeby wydostać się z piekła 

Zagracie?

Tagi: Gry