Pogoda
20.08.2019 13:54

Supreme wypuściło własny telefon

Supreme to nie marka streatwearowa. Dla wielu fanów giganta Supreme to sposób na życie.

supreme blu
źródło: materiały prasowe

Dawno temu Supreme był po prostu firmą, która sprzedawała ubrania ze swoim bardzo rozpoznawalnym logotypem. Jednak gdy szefowie połapali się, że ich fani kochają gadżety, spektrum oferowanych produktów rozrósł się dramatycznie.

Cegły, deski, zapalniczki, przecinaki do metalu, to tylko niektóre gadżety oferowane przez amerykańską firmę. Teraz przyszedł czas na telefon.

I nie chodzi tutaj o wyjątkowy, nowoczesny smartfon, a o prosty "burner", który jest pokolorowaną na czerwono wersją Zoey 2.4 firmy BLU. Telefon ten aktualnie jest do kupienia w sieci za trochę ponad 100 zł.

The Smiths
The Smiths
Przeczytaj także Marka Supreme wypuszcza linię ubrań inspirowaną The Smiths

Supreme wchodzi na rynek telekomunikacyjny

Telefon przywodzi na myśl najtańsze sprzęty dostępne w Biedronce. Znajdziemy w nim 2,4 calowy ekran, 3G, kamerę VGA i 128MB miejsca, które jednak można powiększyć. Firma będzie dołączać do telefonów 16GB microSD.

Ceny sprzętu na razie nie znamy. Pamiętając, że Supreme sprzedawało swoją czerwoną cegłę za 30 dolarów, możemy się spodziewać, że przerobiona Zoey będzie kosztować kilka setek złotych.

A i tak sprzeda się na pniu.

Zresztą w tym momencie wspomniane cegły znajdziecie w sieci za około 200 dolarów, więc możecie potraktować ten zakup jako inwestycję w waszą przyszłość.

Zobacz także:  Czy Lego stworzy serię figurek z największymi artystami XX wieku?

Tagi: Duperele telefon komórkowy