Sushi z anime dziewczynką w Biedronce to nowy hit internetu [ZDJĘCIE]

14.10.2021 16:33
Sushi Fot. shutterstock.com; zdjęcie poglądowe

Fani japońskiej popkultury od razu zwrócili uwagę na nowy produkt w Biedronce. Sushi z anime to fajny pomysł na promocję czy przesada?

Nawet jeżeli nie oglądacie anime i nie czytanie mang, to japońska popkultura Was dopadnie. W popularnych sieciówkach można coraz częściej zobaczyć ciuchy z rysunkami w stylu japońskich komiksów, nie brakuje koszulek z popularnymi anime, typu "Naruto" czy "Sailor Moon". Co jeszcze może sobie kupić otaku, czyli fan japońskiej popkultury? Sushi z anime w Biedronce.

Polecamy

Sushi z anime dziewczynką w Biedronce to nowy hit internetu [ZDJĘCIE]

Od 14 października w Biedronce znajdziecie sushi w nietuzinkowym opakowaniu. Widnieje na nim rysunek anime dziewczynki. Coraz częściej można znaleźć produkty z grafikami nawiązującymi do japońskiej popkultury, ale sushi z anime to ciekawa odmiana.

Zdjęcia z produktem już trafiły na grupy fanów anime oraz mang na Facebooku i wielu z nich widzi w produkcie chęć zarobku na modnym trendzie, jakim są grafiki anime na produktach. Sushi kosztuje 24,99 złotych i oferta obowiązuje 20 października, więc jeżeli chcecie kupić sobie sushi z grafiką słodkiej dziewczyny, musicie się pośpieszyć.

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.