Pogoda
20.12.2019 12:34

"Świat stanie w ogniu": Przerażająca przepowiednia rosyjskiego duchownego

"Świat stanie w ogniu", a Ziemią zacznie rządzić zło, przemoc i nienawiść. Zobacz przerażającą przepowiednię prawosławnego duchownego!

Przepowiedni z Rosji
foto: Shutterstock

Prawosławna tradycja głosi, że mnisi za sprawą modlitwy, ascezy i postu mogą zyskać od Ducha Świętego moc uzdrawiania, przewidywania przyszłości i duchowego przewodnictwa. Duchowni obdarzeni tymi szczególnymi darami zyskują wśród wiernych posłuch i poważanie jako ci, w których zamieszkał Duch Święty.

Przerażająca przepowiednia rosyjskiego duchownego

Do osób obdarzonych tym szczególnym darem należał protojerej ze wsi Obuchowo w obwodzie moskiewskim, Władysław Szumow. Szumow już za życia uważany był za świętego, a pod jego drzwi ściągali pątnicy. Prawosławny duchowny uznawany był za cudotwórcę i jasnowidza. Jego przepowiednie nie napawają jednak optymizmem.

III wojna światowa
III wojna światowa
Przeczytaj także Straszna przepowiednia z Ukrainy: III wojna światowa wybuchnie w latach 30. XXI wieku

Według Szumowa Rosja przeżyje wielki i silny wstrząs. Kraj nawiedzi ogromne i fatalne w skutkach trzęsienie ziemi, które spowoduje niewiarygodne zniszczenia i głód. Katastrofa będzie fatalna w skutkach. Równocześnie Chiny, USA i Japonia znajdą się niemal w całości pod wodą. Chińczycy, którzy ocaleją ze straszliwego kataklizmu, będą uciekać przed głodem na inne terytoria i zaatakują Rosję. "Dojdą aż do Czelabińska" a część z nich przejdzie na prawosławie.

Podczas wojny kraj znajdzie się „cały w ogniu", ponieważ wrogowie otoczą go z kilku stron. Duchowny określił również Niemcy i Chiny jako "główne zagrożenia". Rosja ponownie znajdzie się pod rządami komunistów, co spowoduje kolejną wojnę z Niemcami.

"

Pojedna się z nami Białoruś, ale już Ukraina do nas nie dołączy. I będą jeszcze potem ludzie często płakać! "

- przepowiedział rosyjski protojerej.

Jedna ze stron konfliktu powoła wspólnego wodza, który okaże się zapowiadanym antychrystem. W wyniku globalnego konfliktu "cały świat stanie w ogniu". Prawosławny protojerej nie podał, kiedy ma dojść do tych strasznych wydarzeń.

Zobacz również: Przerażająca przepowiednia z Afryki: III wojna światowa, Franciszek ostatnim papieżem
 

Tagi: Archiwum Tajemnic