"Świat stanie w ogniu": Przerażająca przepowiednia rosyjskiego duchownego

20.12.2019 12:34
"Świat stanie w ogniu": Przerażająca przepowiednia rosyjskiego duchownego Fot. Shutterstock

"Świat stanie w ogniu", a Ziemią zacznie rządzić zło, przemoc i nienawiść. Zobacz przerażającą przepowiednię prawosławnego duchownego!

Prawosławna tradycja głosi, że mnisi za sprawą modlitwy, ascezy i postu mogą zyskać od Ducha Świętego moc uzdrawiania, przewidywania przyszłości i duchowego przewodnictwa. Duchowni obdarzeni tymi szczególnymi darami zyskują wśród wiernych posłuch i poważanie jako ci, w których zamieszkał Duch Święty.

Przerażająca przepowiednia rosyjskiego duchownego

Do osób obdarzonych tym szczególnym darem należał protojerej ze wsi Obuchowo w obwodzie moskiewskim, Władysław Szumow. Szumow już za życia uważany był za świętego, a pod jego drzwi ściągali pątnicy. Prawosławny duchowny uznawany był za cudotwórcę i jasnowidza. Jego przepowiednie nie napawają jednak optymizmem.

Przeczytaj także

Według Szumowa Rosja przeżyje wielki i silny wstrząs. Kraj nawiedzi ogromne i fatalne w skutkach trzęsienie ziemi, które spowoduje niewiarygodne zniszczenia i głód. Katastrofa będzie fatalna w skutkach. Równocześnie Chiny, USA i Japonia znajdą się niemal w całości pod wodą. Chińczycy, którzy ocaleją ze straszliwego kataklizmu, będą uciekać przed głodem na inne terytoria i zaatakują Rosję. "Dojdą aż do Czelabińska" a część z nich przejdzie na prawosławie.

Podczas wojny kraj znajdzie się „cały w ogniu", ponieważ wrogowie otoczą go z kilku stron. Duchowny określił również Niemcy i Chiny jako "główne zagrożenia". Rosja ponownie znajdzie się pod rządami komunistów, co spowoduje kolejną wojnę z Niemcami.

Pojedna się z nami Białoruś, ale już Ukraina do nas nie dołączy. I będą jeszcze potem ludzie często płakać!

- przepowiedział rosyjski protojerej.

Jedna ze stron konfliktu powoła wspólnego wodza, który okaże się zapowiadanym antychrystem. W wyniku globalnego konfliktu "cały świat stanie w ogniu". Prawosławny protojerej nie podał, kiedy ma dojść do tych strasznych wydarzeń.

Zobacz również: Przerażająca przepowiednia z Afryki: III wojna światowa, Franciszek ostatnim papieżem
 

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.