Świeżaki za seks. Szaleństwo na punkcie pluszaków z Biedronki

Michał Tomaszkiewicz
06.09.2017 15:19
Świeżaki za seks. Szaleństwo na punkcie pluszaków z Biedronki Fot. kadr z wideo

Zabawki z Biedronki stały się jednymi z najbardziej pożądanych dóbr w Polsce. I to dosłownie – w sieci można znaleźć ogłoszenia oferujące maskotki w zamian za intymne chwile lub przynajmniej komplet gołych zdjęć.

Gorączka, jaka opanowuje Polki zbierające świeżaki dla swoich pociech mogła już przekroczyć szał, z jakimi Japończycy polują na Pokemony. Maskotki stały się dobrem narodowym, a ich posiadanie – szczególnie zebranie pełnej kolekcji – to nowy wyznacznik pozycji społecznej.

Jeśli wierzyć internetowi, pojawiły się osoby, które chcą niecnie wykorzystać atrakcyjność świeżaków. Proponują barter – gorąca maskotka w zamian za nie mniej gorące chwile spędzone razem.

foto: zrzut ekranu Fot. foto: zrzut ekranu

Ogłoszenie raczej nie jest prawdziwe – najbardziej prawdopodobny wydaje się być żart lub chęć wypromowania się na świeżakach serwisu ogłoszeniowego (anons jest publikowany nieustannie od kilku miesięcy).

Nie oznacza to jednak, że pluszaki z Biedronki nie mają na sumieniu sprowadzania na złą drogę – w sieci można znaleźć przykłady prywatnych korespondencji, w których ofiarne matki same proponują zapłacenie za świeżaka swoimi gołymi fotkami i wklejają je do rozmowy.

Fenomen popularności zabawek nie umknął uwadze trolli internetowych, żerujących na emocjach próbujących je zdobyć kolekcjonerek i kolekcjonerów. Szczególnie skuteczne wydaje się być naśladowanie wpisów o przekazywaniu świeżaków jako zabawek dla zwierząt, co przez osoby zapalczywie czekające na obdarowanie pluszakami postrzegane jest jako grzech śmiertelny.

foto: zrzut ekranu Fot. foto: zrzut ekranu

Wśród nas są jednak osoby, które po prostu chcą, żeby świat płonął.

Prawdziwie niebezpiecznie zrobi się, gdy potencjał świeżaków zostanie dostrzeżony przez przestępców. Już teraz na konkursy o „darmowych zakupach” w sklepach nabierają się tysiące ludzi – pluszaki z Biedronki mogą być nawet bardziej skuteczną przynętą.

Na wszelki wypadek można więc zademonstrować znajomym sposób, w jaki działają oszuści wciągający internautów do fałszywych konkursów na Facebooku - opisaliśmy go w tej wiadomości przybliżając sprawę pensji od lotto dostępnej rzekomo za polubienie profilu.

 

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.