Pogoda
30.03.2020 20:15

Świnia z trąbą słonia. Egzotyczny mutant przyszedł na świat w Chinach [WIDEO]

Czy to możliwe by maciora uwiodła słonia? W Chinach urodziło się prosie z trąbą.

świnia z trąbą słonia
foto: Shutterstock

Hodowca świń ze wsi Jinsh w Chinach odebrał niezwykły poród. Jedna z jego loch urodziła ... małego słonia.

W Chinach urodziła się świnia z trąbą słonia

Świnia powiła słonia. Tak przynajmniej wydawało się w pierwszej chwili chińskiemu rolnikowi. Bezwłosy i „słońopodobny” prosiak wzbudził ogromne zainteresowanie, a filmik z jego udziałem szybko zyskał sławę w internecie.

19 marca 2020 roku w Chinach urodził się prosiak z ryjkiem przypominającym trąbę słonia. Inne świnki w miocie wyglądały zupełnie normalnie i nie miały żadnych wad wrodzonych.

Koniec świata
Koniec świata
Przeczytaj także "Wydaje mi się, że jakaś wielka tragedia spotka Włochy" Przerażająca przepowiednia Ojca Klimuszko spełnia się na naszych oczach!

Rolnik udzielił kilku wywiadów, w których zarzekał się, że pomimo długiego stażu pracy w charakterze hodowcy trzody chlewnej, nigdy wcześniej czegoś takiego nie widział.

Fan Meiling, żona rolnika, wyjaśniła, że locha, która się oprosiła, należy do jej wuja ze wsi Jinsha, który znajduje się niedaleko miasta Bijie w prowincji Guizhou w południowo - zachodnich Chinach.

Zdeformowana świnka została odizolowana od zdrowego rodzeństwa i umieszczona pod lampą termiczną. Sąsiedzi nazwali ją "Świniosłoniem".

Zobacz również: Powstaje dokument o tajemniczej istocie odpowiedzialnej za katastrofę mostu. Zobacz zwiastun filmu "The Mothman Legacy"

Tagi: Newsy