Symbol penisa ukryty na kostiumie jednej z superbohaterek Marvela?

Sergiusz Kurczuk
22.01.2018 15:46
Symbol penisa ukryty na kostiumie jednej z superbohaterek Marvela? Fot. materiały prasowe

Bystroocy fani dopatrzyli się w nowym kostiumie superbohaterki Marvela zakamuflowanego symbolu męskiego członka. Oceńcie sami.

I znowu gorliwi przeciwnicy Disneya będą mieli pole do popisu. Potentat mediowy od dawna oskarżany jest o przemycanie w swoich produkcjach treści nieodpowiednich dla młodych widzów, którzy są znaczną częścią widowni filmów od wytwórni z uszami Myszki Miki. Tym razem chodzi o jedną z superbohaterek, która pojawia się w serii opowieści opartych na komiksach Marvela. Niedawno Disney opublikował pierwsze oficjalne zdjęcie przedstawiające nowe kostiumy Ant-Mana i Wasp

Nowe kostiumy Ant-Mana i Wasp - co przedstawiają?

Ant-Man i Wasp Fot. foto: Marvel Studios

Fani byli zachwyceni, że wreszcie mogli przyjrzeć się z bliska nowej wersji kostiumu Scotta Langa (Paul Rudd) i pierwszego stroju Wasp (Evangeline Liliy). Potrafiący zmniejszać się do rozmiaru mrówki heros wystąpił do tej pory w dwóch filmach: „Ant-Manie” z 2015 roku oraz „Kapitanie Ameryce: Wojnie Boahterów” z 2016 roku. Finał solowej produkcji zapowiedział, że w drugiej części u jego boku pojawi się córka Hanka Pyma (Michael Douglas), która przejmie część cech osy. W ozdobnej fakturze nowych kostiumów można dostrzec głowy insektów, od których biorą się pseudonimy bohaterów, co szybko wychwycili bystrzy fani MCU.
Zobacz także: Preferencje kobiet dotyczące długości penisa!

Penis w kostiumie Wasp?

Jednak znaleźli się i tacy, którzy w emblemacie na korpusie Wasp widzą coś, co nie do końca przypomina osę. Jeśli obróci się Wasp o 180 stopni, na jej kostiumie naszym oczom ukaże się wielki... penis. Ochraniacze na piersi tworzą jądra, a cała reszta biegnąca wzdłuż brzucha męski członek we wzwodzie.

Penis na stroju Wasp Fot. foto: Marvel Studios

Oczywiście niejednokrotnie dowiedliśmy, że każdy widzi, to co chce widzieć, jednak w tym wypadku pojawia się kluczowe pytanie. Czy osoby odpowiedzialne za projektowanie stroju nie zauważyły, że ktoś dość łatwo może dopatrzyć się w nim penisa

Wasp

Pytanie powinno spaść na osoby odpowiedzialne za projekt stroju z komiksowych serii. Filmowy rynsztunek Wasp został powołany do życia na podstawie komiksowego stroju Janet van Dyne. Czyżby któryś z rysowników postanowił strollować pracodawcę, umieszczając symbol penisa na kostiumie jednej z ważniejszych członkiń Avengers, a może to tylko czysty przypadek? 

Wasp penis

Ant-Man i Wasp powrócą na kinowe ekrany już 6 lipca 2018 roku. Mamy nadzieję, że ten artykuł nie zaburzy Wam patrzenia na postać graną przez Lilly. Niewykluczone jednak, że Scott Lang pojawi się gościnnie w „Avengers: Infinity War”. 3. część przygód największych herosów Ziemi zobaczymy już 25 kwietnia tego samego roku. Para wystąpi też w 4. części „Avengers”, co ujawniono na zdjęciach z planu

 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.