Pogoda
24.06.2020 16:06

Symulator Prezydenta 3650. Podpisuj szybko ustawy, albo zostaniesz poinformowany, że złożyłeś rezygnację

Symulator Prezydenta 3650 pozwala wcielić się w fikcyjnego prezydenta fikcyjnego kraju o nazwie Cebulandia oraz dotrwanie do końca kadencji. Można to zrobić tylko podpisując jak najszybciej podsuwane przez partię rządzącą ustawy. Autor zapewnia, że jakiekolwiek podobieństwo postaci do prawdziwych jest przypadkowe i niezamierzone.

Symulator Prezydenta 3650
foto: materiały prasowe C Core Code

Spodziewaj się wizyty policji o 6 rano – takie komentarze pojawiają się często na Wykopie, gdzie autor podzielił się swoim dziełem. Internauci powołują się przy tym na przemycony w Tarczy Antykryzysowej 4.0 przepis, według którego żartowanie z prezydenta zagrożone jest karą pozbawienia wolności na rok.

Symulator Prezydenta 3650 to prosta gra „political fiction”, która pełnymi garściami czerpie z przeboju, który swego czasu podbił cały świat: Fruit Ninja.

walka z COVID-19
walka z COVID-19
Przeczytaj także Zawalcz z epidemią jako rząd i zdobądź Koronę Krulów. Prześmiewcza gra z paskami TVP

Zamiast rozcinać owoce, w zaprezentowanej na kilka dni przez wyborami prezydenckimi tytule trzeba podpisywać ustawy, przy czym im więcej uda się za jednym zamachem, tym więcej plusów łapiemy u prezesa, którego cierpliwość w czekaniu na podpisy wyczerpuje się bardzo szybko.

Symulator Prezydenta 3650. Fruit Ninja w politycznym wydaniu

Założenia gry są wyjątkowo proste:

"

Właśnie zostałeś wybranym na prezydenta całkowicie fikcyjnego kraju Cebulandii. Twoim zadaniem jest podpisywanie wszystkich ustaw, które podsuwa Ci prezes partii rządzącej (dlatego fikcyjnego kraju, bo w rzeczywistości żaden prezydent przecież tak nie robi). Podpisuj ustawy jak najszybciej i przyznawaj ordery żeby zadowolić prezesa. Zdobywaj ulepszenia długopisu. Pamiętaj jednak, że wredna opozycja podrzuca Ci do podpisania różne rzeczy niebędące ustawami. Uważaj żeby nie sygnować kalendarza, albo zwolnienia z W-Fu. "

Najbardziej bolesną pomyłką, jakiej można się dopuścić, nie jest wcale złożenie podpisu na umowie kredytowej, lecz sygnowanie listy poparcia dla kandydata opozycji.

Celem gracza jest przetrwanie dwóch pełnych kadencji, a więc 10 lat – stąd wzięła się liczba 3650. Grać można na komputerach (myszka bardzo wskazana) lub smartfonach działających pod kontrolą Androida.

Zobacz także: Polacy tworzą obrazoburczy Symulator papieża. Jest „oparty na faktach” [WIDEO] 

Zagracie?