Pogoda
24.07.2018 16:48

Symulator kuriera - kolejny (nie)poważny hit z Polski?

Jeśli chcesz, żeby coś zostało dobrze zrobione, musisz zrobić to sam. Okazję do odkupienia win wszystkich spóźniających się kurierów daje nowa polska gra FatEx Curier Simulator, w której sami będziemy zmagać się z punktualnym dostarczaniem przesyłek. Jeździć będziemy drogą przez piekło.

FatEx Curier Simulator
foto: materiały prasowe

Zapowiedzianą na rok 2019 grę wziął pod swoje skrzydła PlayWay, znany obecnie między innymi z serii Car Mechanic Simulator, w przyszłości zaś sławiący swoje imię Symulatorem Menela, nad którymi trwają intensywne prace.

Do grona gier, które według PlayWay mają potencjał do namieszania na szczytach tabeli popularności na Steamie, dołączył właśnie symulator kuriera FatEx Curier Simulator. Na graczy mają czekać trudne i wymagające scenariusze – patrząc na zapowiedź można wręcz odnieść wrażenie, że autorzy zamierzają się na rających wyżyć.

"

Korki, wypadki, pożary, groźne psy, natrętni sąsiedzi, niebezpieczne dzielnice, adres w środku pustyni zarejestrowany na zeschnięte drzewo - żaden problem, dzwoń do nas już dziś bo się nudzimy zwykłymi przesyłkami! FatEx - dostarczamy przesyłki, gdy inni mówią „Nie damy dziś rady”. "

Polski symulator kuriera zapowiedziany na Steamie

Wczesna zapowiedź gry nakazuje spodziewać się połączenia GTA, „Mission: Imposibble” oraz Assassin’s Creed – ba, można nawet dostrzec elementy z gry tanecznej.

Autorzy FatEx Curier Simulator, katowickie studio Rebelion Games, obiecują graczom ciekaw wyzwania oraz pięcie się po szczeblach kurierskiej kariery, od poziomu początkującego dostawcy aż po kierowcę kurierskiej ciężarówki.

Gra została już anonsowana na Steamie – dokładna data premiery ani cena nie jest jeszcze znana.

W którą grę bardziej chcielibyście zagrać?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Gry