Pogoda
14.11.2019 15:21

Symulator pszczoły wyruszył na podbój świata. Familijny Wiedźmin dla najmłodszych?

Zagorzali i dojrzali gracze spojrzą zapewne na Symulator pszczoły z lekką nieufnością, to jednak właśnie takie przyjazne rodzinom gry cieszą się na całym świecie ogromną popularnością. Czy Bee Simulator stanie się hitem na miarę Wiedźmina?

Bee Simulator
foto: materiały prasowe VARSAV

„Przyjemne z pożytecznym” to motto przyświecające twórcom Symulatora pszczoły, studiu VARSAV, przy tworzeniu familijnego i pełnego aspektów nie tylko rozrywkowych, lecz także edukacyjnych.

Twórcy postawili na możliwość grania w rodzinnej kooperacji, dzięki czemu można w przyjemny dla obu stron sposób spędzić czas z dzieckiem. Powstawanie Bee Simulatora śledzimy od długiego czasu i wiemy, że było na co czekać:

Bee Simulator
Bee Simulator
Przeczytaj także Symulator pszczoły - ratowanie świata kwiatek za kwiatkiem [PIERWSZE WRAŻENIA]

Symulator pszczoły kładzie na barki prowadzonego przez gracza owada misję uratowania świata, czyli ula. Zanim cel zostanie zrealizowany, przeżyje się wiele przygód, które znacznie zwiększą naszą wiedzę na temat pszczół i ich roli w zatrzymywaniu końca świata dla ludzi.

"

Bawiąc, uczy! Bee Simulator to pierwsza rodzinna gra zorientowana na naturę i z mocnym edukacyjnym akcentem. Gracz, eksplorując świat i obserwując go z perspektywy pszczoły, nie tylko poznaje życie tych wyjątkowych owadów, ale może je lepiej zrozumieć, a jednocześnie przeżyć masę wspaniałych przygód, próbując uratować swój ul w otwartym świecie inspirowanym prawdziwym Central Parkiem. "

Bee Simulator – gra przyrodnicza integrująca rodziny

Symulator pszczoły zaprasza do wspólnego wykonywania zadań – można to robić współpracując, lub rywalizując. Twórcy postarali się przy tym, żeby rywalizacja była sprawiedliwa i fair, przed dorosłymi graczami stawiając wyzwania o znacznie wyższym poziomie trudności. Wśród atrakcji, jakie znajdziemy w Bee Simulator, jest między innymi zbieranie pyłków, ściganie się w wyścigach i walki z osami i pająkami.

"

Bee Simulator jest grą odpowiednią dla graczy już od 7 lat. Nie zawiera przemocy ani agresji, a wręcz przeciwnie - gracz może poznawać świat w swoim tempie, w towarzystwie muzyki skomponowanej przez Mikołaja Stroińskiego, znanego z takich produkcji jak Wiedźmin III: Dziki Gon. "

Kompozytor przekonuje, że gracze zasługują na rozpieszczanie muzyką niezależnie od tego, w jakim są wieku.

"

Muzyka komponowana z myślą o dzieciach nie powinna być banalna i prymitywna. Ścieżka dźwiękowa do Bee Simulator była nagrywana z udziałem blisko 50-osobowej orkiestry. "

symulator_pszczoly_02

Symulator pszczoły ukazał się równocześnie na wszystkich liczących się platformach sprzętowych: PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch oraz PC.

Zobacz także: Otworzono najmniejszy McDonald's na świecie tylko dla pszczół 

Jak wolicie grać?

Tagi: Gry