Pogoda
20.04.2020 16:10

Symulator sekcji zwłok. Polacy tworzą kolejną szokującą grę [WIDEO]

Polska staje się potęgą na rynku gier. Nasz kraj jest jednym z największych eksporterów elektronicznej rozrywki na świecie, a z rodzimych studiów wypływają w świat prawdziwe perełki. Czy Autopsy Simulator ma szansę stać się jednym z nich?

sekcja wzłok
foto: materiały prasowe Woodland Games

Wiedźmin 3 wygrywa w wielu rankingach tytuł najlepszej gry wszech czasów; Cyberpunk 2077 ma swoją premierą odmienić oblicze tej ziemi i pokazać, jak wygląda rozgrywka z wolnością dorównującą sesjom RPG prowadzonym przez mistrza gry.

Nie samymi największymi, tworzonymi przez całe lata tytułami żyją jednak gracze. Spektakularnym sukcesem okazał się być na przykład Symulator Dilera Narkotyków, który sprzedaje się tak dobrze, że koszta produkcji zwróciły się w ciągu godziny od premiery.

Drug Dealer Simulator
Drug Dealer Simulator
Przeczytaj także Pierwsza działka gry za darmo. Polski Drug Dealer Simulator udostępniony przed premierą

Polscy twórcy nie stronią zresztą od kontrowersyjnych pomysłów. Jedną z nowszych gier zapowiedzianych przez studio z naszej kraju jest symulator uboju ludzi, w którym zadaniem gracza będzie hodowanie na mięso, ubój, przetworzenie i sprzedaż ludzi.

Human Farm
Human Farm
Przeczytaj także Polacy robią symulator ubojni ludzi. Będziemy hodowani na mięso przez świnie [WIDEO]

Miłośnicy makabrycznych klimatów zaś mogą już zaczął zacierać ręce czekając na kolejne dzieło Polaków: Symulator Sekcji Zwłok, który ma ocierać się o horror.

Symulator sekcji zwłok na pierwszym zwiastunie. Horror wśród trupów

Autorzy symulatora, studio Woodland Games, zapowiada że za dociekaniem przyczyn zgonu nieboszczyków stać będzie ciekawa historia.

"

The Autopsy Simulator to horror z elementami symulatora, który przeradza się w zagadkę. Gracz wciela się w postać patomorfologa Jacka. Podczas sekcji zwłok tajemniczej kobiety, Jack odnajduje w jej wnętrzu pierścionek należący do jego zaginionej przed laty żony Kate. Wraz z rozwojem akcji pojawiają się nowe elementy układanki. Aby odkryć prawdę, Jack musi zmierzyć się z mrocznymi siłami oraz słabościami własnego umysłu. "

Jak pokazano na pierwszym zwiastunie, gra kierowana jest raczej do osób o mocnych nerwach i wytrzymałym żołądku.

Prace nad grą Autopsy Simulator znajdują się jeszcze na bardzo wczesnym etapie. Tytuł doczekał się już strony na Steamie, ale nawet przybliżona data premiery nie została jeszcze podana.

Zobacz także: W Polsce powstaje Symulator Jezusa. Można zmieniać wodę w wino i walczyć z Szatanem [WIDEO] 

Zagracie?