Symulator zamieszek wywoła rozróbę na Waszym komputerze
Michał Tomaszkiewicz
05.12.2017 12:04
Symulator zamieszek wywoła rozróbę na Waszym komputerze Fot. materiały prasowe

Jeśli jesteście zbyt nieśmiali, żeby zrobić coming out na Paradzie Równości lub rozbić w pył zdegenerowanych lewaków depczących chrześcijańskie wartości, możecie zrobić to bez wychodzenia z domu. Wystarczy uruchomić symulator zamieszek.

RIOT – Civil Unrest to powstająca od kilku dobrych lat – pierwsze trailery pochodzą jeszcze z 2013 roku – gra, w której możemy wziąć udział w protestach, które wyprowadziły ludzi na ulicę.

Grać można zarówno jako walczący z reżimem obywatele, jak i pilnujący porządku, prawa i sprawiedliwości policja. Tylko od nas zależy, jak przebiegać będą zamieszki – czy zadowolimy się pokojowym wykrzykiwaniem naszych haseł, czy zdecydujemy się na wyrywanie kostki brukowej i cegieł, czy też może sięgniemy po nieco bardziej radykalne środki przymusu.

Protestujący mogą używać na przykład koktaile Mołotowa i papierowych bomb lub siły massmediów i serwisów społecznościowych. Tłumiący mają bogatszy arsenał środków i w zależności od scenariusza, mogą nawet sięgać po ciężkie maszyny, z czołgami włącznie.

RIOT – Civil Unrest pozwala na odtworzenie wydarzeń historycznych i sprawdzenie, jak potoczyłyby się losy świata, gdyby zależały od naszych decyzji.

Kampanie obejmują: Rewolucję Indignados (Hiszpania), Arabską wiosnę (Egipt), Keratea (Grecja) i Ruch NoTAV (Włochy). Siedemnaście pojedynczych scenariuszy zabierze gracza do Rzymu, Oakland, Paryża, Londynu i na Ukrainę.

We wszystkie scenariusze można włączyć się zarówno po stronie protestujących, jak i policjantów. Można nawet grać przeciwko sobie w dwie osoby na jednym komputerze.

Dzięki wbudowanemu w grę edytorowi można wzniecić lub zgnieść w zalążku własną rewolucję – jeśli nie byliście usatysfakcjonowani przebiegiem Marszu Niepodległości, Czarnego Protestu czy Parady Równości i uważacie, że pojawiająca się na nich iskra powinna objąć cały kraj lub też z protestującymi degeneratami należy zrobić porządek, symulator zamieszek pozwoli przygotować się do tego teoretycznie.

Premiera gry (wczesny dostęp) na Steam zaplanowana jest na 6 grudnia 2017.

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.