Syn Lisy Marie Presley, wnuk Elvisa, Benjamin Keough, zmarł w wieku 27 lat

13.07.2020 10:08
Syn Lisy Marie Presley, wnuk Elvisa, Benjamin Keough, zmarł w wieku 27 lat Fot. . Instagram LisaMPresley

Benjamin Keough, syn piosenkarki Lisy Marie Presley i wnuk samego Elvisa Presleya nad ranem odebrał sobie życie. Miał jedynie 27 lat.

Jak ustalił portal TMZ, powołując się na raporty policyjne z miasteczka Calabasas w Kalifornii, Benjamin Presley zmarł w nocy z niedzieli na poniedziałek po tym, jak strzelił do siebie z pistoletu.

Chłopak ze sławnej rodziny

Benjami Keough to syn Lisy Marie Presley ze związku piosenkarki z Dannym Keoughem. Jego siostrą jest aktorka Riley Keough, która występowała w filmach „American Honey”, czy „Tajemnice Silver Lake”. Benjamin również próbował sił w muzyce i świecie filmu, jednak nie miał na swoim koncie żadnych większych znaczących sukcesów.

Przeczytaj także

W 2009 roku podpisał wprawdzie kontakt na płytę z wytwórnią muzyczną, wart 5 mln dolarów, jednak jak podają zagraniczne media, jego największym osiągnięciem było to, jak bardzo przypominał Elvisa Presleya.

Rozpacz matki 

Jego matka, Lisa Marie, która napisała dla niego utwór z dedykacją, zatytułowany „Storm & Grace” (drugie imię syna to właśnie Storm), w jednym z wywiadów wspomniała o tym niezwykłym podobieństwie, jak podaje TMZ.

"Ben tak bardzo przypomina Elvisa. Gdy byliśmy w Opry, jego obecność wywołała niemałe zamieszanie. Każdy odwracał głowę w jego stronę i każdy chciał z nim mieć zdjęcie. Podobieństwo było bowiem tak uderzające".

Przeczytaj także

Manager Lisy Marie przekazał mediom komunikat o artystce, po tym, jak do informacji publicznej przedostała się informacja o samobójstwie jej syna:

[Lisa] jest kompletnie z, nieukojona i całkowicie zdruzgotana. Jednak próbuje okazać się dla swoich 11-letnich bliźniaków oraz swojej najstarszej córki. Riley. Uwielbiała tego chłopca. Był miłością jej życia.

Czytaj także:  Nie żyje Kelly Preston. Aktorka i żona Johna Travolty miała 57 lat.

Michał Kaczoń Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.