Syn Toma Hanksa szykuje nas na "Lato białych chłopców" w swoim debiutanckim singlu

15.04.2021 14:11
Syn Toma Hanksa szykuje nas na "Lato białych chłopców" w swoim debiutanckim singlu Fot. London Entertainment / SplashNews.com/East News

Tom Hanks to jeden z najlepszych aktorów ostatniego półwiecza, a może nawet wszechczasów. Niestety, jego syn raczej nie odziedziczył po nim talentu.

Chet Hanx wydał swój pierwszy singiel. Zaprasza na "Lato białych chłopców"

Chet Hanx to wyjątkowo intrygująca postać. Mężczyzna niegdyś występował jako raper pod pseudonimem Chet Haze, używał słowa "czar****" (co jako biały mężczyzna było dość niestosowne), a w 2020 roku pojawił się na Złotych Globach i przez cały wieczór mówił z udawanym jamajskim akcentem. Krótko mówiąc, Chet Hanx jest agentem chaosu.

Polecamy

Hanx niedawno zabłysnął na Instagramie, kiedy udostępnił tam wideo, w którym zachęcał innych białych mężczyzn do wzięcia udziału w "lecie białych chłopców". Jak sam twierdził:

Mam takie przeczucie, że to lato będzie latem białych chłopców. Zrozumcie sobie to jak chcecie. Nie chodzi mi o tych co popierają Trumpa i oglądają NASCAR. Chodzi mi raczej o takich białych jak ja, czy Jack Harlow (znany raper).

Hanx dodał niedługo potem, że jeśli jesteś "białym chłopcem", to musisz z jakiegoś powodu wyrzucić ze swojej szafy wszystkie koszule flanelowe i każde ubranie w kolorze łososiowym.

Polecamy

Mężczyzna kontynuował swoją kampanię i wydał nawet linię gadżetów oraz odzieży spod szyldu "White Boy Summer". Teraz nadszedł czas na singiel i wideo o tym samym tytule. W nim Hanx znów używa swojego średniej jakości jamajskiego akcentu (a oprócz tego tańczy owinięty we flagę tego kraju) i ogólnie jego zachowanie wywołuje reakcje pokroju: "czy to jest na serio?". 

Zobaczcie fizyczne zaprzeczenie powiedzenia "niedaleko pada jabłko od jabłoni" w poniższym wideo:

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.