Pogoda
25.02.2020 16:46

Szaman Apaczów przepowiedział koronawirusa. "Dzieci będą żywić się ciałami zmarłych" mówi indiańskie proroctwo

"Dzieci będą żywić się ciałami zmarłych" mówi indiańskie proroctwo o końcu człowieka. Wcześniej świat nawiedzi tajemnicza choroba.

Przepowiednia
foto: Shutterstock

Stalking Wolf (Skradający się Wilk), urodził się w latach 70. XIX wieku w górach Nowego Meksyku. Nim został szamanem i tropicielem, w wieku 20 lat otrzymał wizję, która nakazała mu opuścić swój lud i udać się w poszukiwaniu nauczycieli pradawnej wiedzy.

Przerażające przepowiednie indiańskiego szamana

W latach 20. ubiegłego wieku, podczas jednego z szamańskich rytuałów Skradający się Wilk doznał przerażającej wizji, w której duch wojownika objawił mu znaki mające zwiastować koniec ludzkości.
Pierwszym znakiem, jaki ujrzał Szaman była wizja oddalenia się ludzi od natury. Według jego słów ludzkość będzie oskarżać przyrodę i klimat o brak żywności, podczas gdy sama przyczyni się do jej zniszczenia.
Drugi ze znaków, jaki pojawił się w wizji Indianina to wyschnięta kraina usłana padliną:

"

Patrząc w górę, widział, że słońce jest wyraźnie większe i świeci intensywniej, ale na niebie nie było ptaków ni chmur. Powietrze było cięższe niż zwykle. Potem wydawało mu się, że w niebie pojawiły się wielkie dziury, czemu towarzyszył ogłuszający huk. Przez te dziury zaczął lać się w kierunku ziemi strumień tłustych nieczystości i martwych ryb "

- opisywał wizje szamana Tom Brown Jr w książce "The Quest".

Kolejnym znakiem ma być głód. Apacz zobaczył stosy ciał, których wygląd świadczył o śmierci głodowej a osoby, które jeszcze żyły były na skraju wyczerpania.
Według słów zjawy, która objawiała się szamanowi, wielki głód na świecie ma być wstępem do procesu, który przyniesie kres ludzkiemu panowaniu na planecie.

"

 Człowiek padnie również ofiarą epidemii, która przetoczy się przez Ziemię i przerazi masy. Białe płaszcze [tj. lekarze] nie będą mieli na to lekarstwa "

- twierdziła zjawa.
Następnie niebo poczerwienieje, a jego kolor nie będzie przypominał niczego, co dotąd widzieli ludzie. Gdy nadejdzie ciemność, na niebie pojawią się czerwone gwiazdy.

"

Przez lata dzieci Ziemi będą musiały kryć się w dziczy, nie będą mogły rozbijać obozów ani kontaktować się z resztką ludzi, którzy przetrwają. […] Na świecie pojawi się bowiem głód, jakiego człowiek nie umie sobie wyobrazić. Wody będą zatrute, podobnie gleba, jeziora i rzeki. Nie będzie plonów, zwierzęta hodowlane wymrą, a choroba zabije dziesiątki ludzi. Dzieci będą żywić się ciałami zmarłych. Miasta popadną w ruinę, a ludzie - poza nieliczną garstką - wymrą "

- usłyszał Skradający się Wilk od tajemniczego ducha.

Czy koronowirus jest częścią przepowiedni Skradającego się Wilka ?

Tagi: Archiwum Tajemnic koronawirus