Pogoda
20.02.2018 15:45

Aplikacja SzopPrecz ostrzega przed niedzielami bez handlu

Dzięki takiej aplikacji nie obudzimy się z ręką w pustej lodówce –zadaniem SzopPrecz jest przypominanie, że jak sobie nakupimy, tak się najemy. I że trzeba to zrobić, dopóki jest to możliwe.

W które niedziele można robić zakupy?
foto: materiały prasowe

Zakaz handlu w niedzielę spolaryzował polskie społeczeństwo – część z nas jak najbardziej popiera takie ograniczenia, dla pozostałych to wprowadzanie ograniczeń na siłę i zabieranie wolności osobistej i niezbywalnego prawa do samostanowienia.

I jedni, i drudzy mają jednak wspólny problem – konieczność pamiętania, w które dokładnie niedziele nie będzie można robić zakupów. Niektórzy liczą na swoją pamięć, część zamierza używać metody kalendarzyka handlowego, reszcie pozostaje liczenie na łut szczęścia, który pozwoli im patriotycznie wydać ciężko zarobione pieniądze i stać się niedzielnym kołem zamachowym polskiego gospodarki.

Spis niedziel handlowych można w każdej chwili sprawdzić – w chwili, gdy się to robi, może być już jednak za późno na zrobienie zakupów. Na szczęście na ten problem jest aplikacja.

SzopPrecz pomoże z niedzielami handlowymi

SzopPrecz to prosta aplikacja, której zadaniem jest ostrzeganie przed nadchodzącym dniem bez zakupów.

foto: materiały prasowe

Użytkownik może wybrać wyprzedzeniem, z jakim chce być poinformowany o nadchodzeniu niedzieli z zakazem handlu, aplikacja pozwala także z wyprzedzeniem zapoznać się z kalendarzem nadchodzących niedziel handlowych.

Program SzopPrecz jest bezpłatny – można go pobrać na iPhone’a z App Store. Wersja na Androida jeszcze nie powstała, zapewne jest jednak tylko kwestia czasu, gdy ktoś wyciągnie pomocną aplikację do użytkowników smartfonów z systemem Google.

A Wy pamiętacie, kiedy nie będziecie mogli robić zakupów?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Mobile