Szósta ofiara koronawirusa w Polsce. To 27-letnia kobieta [AKTUALIZACJA]

Kamil Kacperski
20.03.2020 11:45
Szósta ofiara koronawirusa w Polsce. To 27-letnia kobieta [AKTUALIZACJA] Fot. shutterstock.com/Zdjecie poglądowe

Jak poinformowało oficjalnie Ministerstwo Zdrowia, 20 marca 2020 roku w szpitalu w Lańcucie, w województwie podkarpackim zmarła 27-letnia kobieta, która była w stanie ciężkim.

AKTUALIZACJA: Ministerstwo Zdrowia kilka godzin po podaniu oficjalnej informacji na temat 27-latki doprecyzowało, że powodem śmierci kobiety jednak nie był koronawirus. Owszem, była zarażona wirusem, ale powód śmierci był inny (nieoficjalnie mówi się o sepsie). Dlatego też wykreślono ją z oficjalnej listy ofiar pandemii. Informację sprostowano na łamach Twittera:

Poniżej oryginalny tekst.

Liczba osób zakażonych wzrosła do 378 osób. Więcej informacji na temat śmierci 27-latki na razie nie znamy (oprócz tego, że była w stanie ciężkim). Informację potwierdziło jednak samo Ministerstwo Zdrowia. To oznacza, że obecnie w Polsce z powodu szalejącego koronawirusa zmarło 6 osób. 

6. ofiara koronawirusa w Polsce

Niedługo powinniśmy poznać więcej szczegółów na temat zmarłej 27-latki z Podkarpacia:

Przeczytaj także

Kilka minut przed ogłoszeniem kolejnego zgonu, Ministerstwo Zdrowia poinformowało na swoim Twitterze o 11 nowych zakażeniach - 3 osób z woj. lubelskiego, 3 osób z dolnośląskiego, 2 osoby z woj. wielkopolskiego oraz po 1 osobie z woj. podkarpackiego, podlaskiego i małopolskiego.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.