Szpital w Pittsburghu przebiera noworodki za świąteczne Baby Yody. Efekt jest przeuroczy!
24.12.2019 10:40
Szpital w Pittsburghu przebiera noworodki za świąteczne Baby Yody. Efekt jest przeuroczy! Fot. kadr z serialu "The Mandalorian"/ Disney +

Pewna pielęgniarka z Pittsburgha sprawiła swoim podopiecznym niecodzienny prezent. Uszyła dla nich przeurocze czapki.

Baby Yoda wciąż cieszy się popularnością. Jedna z pielęgniarek UPMC Magee-Womens Hospital w Pittsburghu wykazała się nie tylko miłością do zielonego stworka, ale też nie lada kreatywnością. Z okazji świąt wydziergała dla noworodków czapeczki, upodabniające ich do Baby Yody w wersji świątecznej. Efekt można podziwiać godzinami.

Szpital w Pittsburghu przebiera noworodki za świąteczne Baby Yody

Szpital w Pittsburghu postanowił pójść z duchem czasu i zareagować na najnowszy hit internetu. Dzieciak z serialu "The Mandalorian" to nowy ulubieniec internautów, a przy okazji doskonałe źródło inspiracji. Czemu zatem nie wykorzystać uroku 50-letniego niemowlaka by sprawić kreatywne prezenty swoim podopiecznym?

Za mikołajkowe czapeczki z uszami Baby Yody odpowiada Caitlin Pechin. Pielęgniarka szpitala UPMC Magee-Womens Hospital w Pittsburghu przyznała, że wydzierganie każdej z czapek zajęło jej około półtorej godziny czasu. Zrobiła to jednak z olbrzymią przyjemnością, bo udało jej się połączyć dwie rzeczy, które kocha - pomoc dzieciom i najnowszy serial z uniwersum "Gwiezdnych wojen".

Przeczytaj także

Rodzice dzieci nie kryją wzruszenia. Jak podaje CNN, wielu z nich należy do fanów serialu "The Mandalorian" i, rzecz jasna, jego niekwestionowanej gwiazdy. Niektórzy przyznali nawet, że marzył im się własny Baby Yoda. I właśnie się takowego doczekali. 

Zobacz też: Psycholog ewolucyjny zbadał fenomen Baby Yody. Dlaczego tak go kochamy? 

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.