Pogoda
06.11.2017 14:36

Szwed, Żebrowski i Pawlicki dołączają do obsady „Star Wars: Battlefront 2”

Aktorzy wcielą się w postaci przygotowane specjalnie na potrzeby kampanii dla pojedynczego gracza w produkcji z uniwersum „Gwiezdnych Wojen”.

Szwed, Żebrowski i Pawlicki dołączają do obsady „Star Wars: Battlefront 2”
foto: kadry z wideo

Szwed, Żebrowski i Pawlicki dołączają do obsady, wśród której już pełno gwiazd – Anna Dereszowska udziela głosu Księżniczce Lei, Mirosław Zbrojewicz będzie straszył jako Darth Vader, natomiast sam były papież, Piotr Adamczyk, wciela się w płatnego zabójcę Bosska. Teraz Electronic Arts potwierdziło, kto wcieli się w główne postaci w przygodach dla jednego gracza.

Aleksandra Szwed, która już miała sporo do czynienia z dubbingiem w grach wideo, wciela się w główną bohaterkę gry, Iden Versio. Versio jest komandosem na usługach Galaktycznego Imperium. Jest ślepo oddana imperatorowi Palpatine’owi, którego uważa za wielkiego przywódcę. Natomiast Pawlicki i Żebrowski udzielili głosów jej podwładnym, kolejno Delowi Meeko oraz Gideonowi Huskowi.

Szkoda, że Żebrowski nie gra Hana Solo, bo już nawet wizualnie przypomina podstarzałego Harrisona Forda:

Dla Pawlickiego natomiast jest to „pierwszy raz” z grami wideo. Trzeba przyznać, że całkiem porządna rola jak na debiutanta:

Ola Szwed jest najbardziej doświadczona w branży gier z całej trójki. Pewnie też dlatego została obsadzona w roli głównej postaci. Chociaż prawdopodobnie pomógł jej też fakt, że protagonistką jest kobieta:

Star Wars Battlefront II ukaże się na polskim rynku już 17 listopada 2017 roku. Gra dostępna będzie na PC-ty oraz konsole PS4 i Xbox One. Premiera gry pojawi się niecały miesiąc przed kinowym debiutem VIII epizodu sagi George'a Lucasa „Ostatni Jedi. Polska premiera filmu odbędzie się już 14 grudnia 2017 roku. 

Kamil Kacperski
Tagi: Star Wars