Pogoda
16.10.2017 16:50

T-Mobile Warsaw Games Week 2017 [GALERIA]

Dużo premier i pokazów przedpremierowych, turnieje o randze międzynarowodowej oraz tradycyjny konkurs cosplaya - w Warszawie odbyły się targi T-Mobile Warsaw Games Week 2017.

T-Mobile Warsaw Games Week 2017 [GALERIA]
foto: Antyradio.pl

Przez 3 dni - warszawskie święto graczy można było odwiedzać od 13 do 15 października 2017 - przez trzy duże hale przewinęło się dziesiątki tysięcy graczy. W dwóch tradycyjnie królowały gry i sprzęt do grania, w trzeciej odbywała się impreza towarzysząca - LifefTube Video Fest.

To właśnie tak można było spotkać stoiska, które nie kojarzyły się za bardzo z grami - i jak zobaczycie, także w poniższej galerii zdecydowanie się wyróżniają, jako że nawet w najbardziej zaciętym pojedynku gracze nie przejmują się raczej, jaki mają makijaż.

W bastionie gier królowała przede wszystkim Cenega, Sony, Ubisoft i Microsoft, które zapraszały do gigantycznych ekspozycji. Pozostali wystawcy zadowalali się bardziej skromniejszymi stanowiskami. Na setkach stanowisk można było sprawdzić, jak prezentują się nadchodzące gry, wziąć udział w turniejach (i na przykład wygrać wart 44 000 zł laptop gamingowy Acer Predator), a nawet przypomnieć sobie, jak grało się kiedyś, mierząc się w Galadze odpalanej na Amidze 600.

Jak T-Mobile Warsaw Games Week wypada w porównaniu do Poznań Game Arena możecie przekonać się przeglądając zdjęcia z zakończonej tydzień wcześniej imprezy.

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Gry Galeria