Pogoda
11.04.2018 12:36

T.J. Miller aresztowany za wywołanie fałszywego alarmu bombowego

Gwiazda „Deadpoola” i „Ready Player One” ma poważne kłopoty. Za wywołanie fałszywego alarmu bombowego może trafić do więzienia nawet na 5 lat. 

T.J. Miller
foto: MediaPunch/face to face/East News

T.J. Miller to znany komik, który wystąpił w wielu filmach. Ostatnimi jego rolami są występy w „Emotkach” i najnowszej produkcji Stevena Spielberga „Ready Player One”. Niebawem zobaczymy go ponownie w roli Weasela w drugiej części „Deadpoola”. Chociaż wygląda na niewiniątko, Millerowi grozi więzienie. Wszystko przez telefon, który wykonał na policję. Gwoli ścisłości. To nie był żart uwielbiającego dowcipy aktora. 

T.J. Miller trafi do więzienia?

Z informacji podanych przez The Hollywood Reporter wynika, że Miller został aresztowany 9 kwietnia 2018 roku na nowojorskim lotnisku LaGuardia. Wszystko przez indcydent, do którego doszło 18 marca tego samego roku. Miller podróżował pociągiem Amtrak z Waszyngtonu do Nowego Yorku. W pewnym momencie jego uwagę przykuła współpasażerka. Zaniepokojony komik powiadomił policję o próbie zamachu bombowego. Twierdził, że kobieta ma w torbie ładunek wybuchowy. 

Pociąg został zatrzymany w Westport w stanie Connecticut, gdzie ewakuowano pasażerów. Funkcjonariusze przeszukali pociąg, ale nie wykryto żadnych dowodów potwierdzających obecność materiałów wybuchowych w wagonach. Finalnie pokazało się, że Millera nie było w przeszukiwanym pociągu. Aktor jechał innym pojeździe kolejowym. Jeden ze świadków twierdzi, że Miler był w stanie upojenia alkoholowego, agresywnie kłócił się z jedną ze współpasażerek i w końcu wyproszono go z pociągu w Nowym Jorku. 

T.J. Miller

Komik został zwolniony z aresztu we wtorek 10 kwietnia 2018 roku. Według władz aktor celowo wprowadził funkcjonariuszy w błąd i z tego powodu stanie przed sądem. Grozi mu nawet do 5 lat pozbawienia wolności. 

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Deadpool Ready player one T.J. Miller