Pogoda
25.01.2016 13:44

TOP 10 cytatów Jeremy'ego Clarksona o niemieckich autach

Można powiedzieć wiele złego o byłym prowadzącym Top Gear, ale trzeba mu przy tym oddać, że jego poczucie humoru to liga sama w sobie.

TOP 10 cytatów Jeremy'ego Clarksona o niemieckich autach
foto: Simon Earl / Splash News / East News

Jeremy jest po prostu bezkompromisowy, wulgarny i ostentacyjny. Szokuje i zaskakuje swoimi stwierdzeniami, które często nie wnoszą wartości merytorycznej, za to z pewnością bardzo mocno windują słupki oglądalności, wprawiając większość widzów w dobry nastrój i wywołując uśmiech na twarzy. Poza tym zapadają na długo w pamięć. Szczególnie tych, którzy po ich usłyszeniu czują się urażeni – za co przedstawicielstwo BBC już nieraz pokutowało...

Poznajcie najlepsze cytaty Jeremy'ego Clarksona dotyczące niemieckiej motoryzacji:

10. Porsche Carrera S

"

To nie jest zwyczajna Carrera. To Carrera S. „S” zapewne oznacza specjalnie dla facetów w średnim wieku, przeżywających kryzys wieku średniego. "

9. BMW serii 6

"

Jeśli masz BMW serii 6, sugeruje byś opuszczając dom lub mieszkanie swoich znajomych wyjeżdżał na wstecznym, tak żeby oni nie zobaczyli tyłu tego auta. "

8. Mercedes CLS 55 AMG

"

Brzmi jak Barry White jedzący osy. "

7. Audi TT

"

To już nie jest krowa w dresie, tylko krowa GTI w rajdowym kombinezonie. "

6. Audi RS4 Convertible

"

Jedyną osobą, która dobrze wyglądała w 4-osobowym kabriolecie, był Adolf Hitler. "

5. Mercedes SLR

"

Brytyjscy inżynierowie z McLarena porównali dźwięk SLR-a do Spitfire. Jednak niemieccy inżynierowie z Mercedesa powiedzieli: Nein, nein, on brzmi jak Messerschmitt. Wszyscy są w błędzie. SLR brzmi jak Zeus płuczący gardło gwoździami. "

4. Audi R8

"

Prowadzenie większości supersamochodów jest jak próba wniesienia krowy po schodach. A R8 – jak wsmarowywanie miodu w ciało Keiry Knightley. "

3. Porsche Boxster

"

[Silnik Boxstera jest tak słaby, że…] nawet nie byłby w stanie wyciągnąć naoliwionego patyka z zadka świni. "

2. Porsche Cayenne

"

Szczerze, widziałem bardziej atrakcyjne zgorzele ropne. Jego seksapil jest porównywalny z wielbłądem mającym zapaleniem dziąseł. "

1. BMW Z3

"

Jeśli klinicznie dowiedziono, że jesteś szalony, co oznacza że budzisz się rano i myślisz, że jesteś cebulą, to auto dla Ciebie. "

Jeremy Clarkson lubi bazować na stereotypach i wyśmiewać dosłownie wszystko, bez opamiętania. Jednak to działa – skutecznie udaje mu się zarażać innych swoją niebywałą pasją do samochodów. 

A Wam jak się podoba angielskie poczucie humoru w jego wydaniu?

Tagi: TOP Top Gear