TOP 10 najbardziej niezawodnych aut na rynku

22.04.2016 14:02
TOP 10 najbardziej niezawodnych aut na rynku Fot. materiały prasowe

Brytyjski Auto Express na podstawie opinii 50 000 właścicieli 150 modeli samochodów opracował listę najbardziej niezawodnych aut dostępnych na rynku.

Dla każdej osoby rozglądającej się za pojazdem używanym, niezwykle istotne powinno być to, czy dany model cechuje wysoka podatność na usterki. W końcu za nieplanowane wizyty w serwisach trzeba niejednokrotnie bardzo słono zapłacić. A im więcej w skali roku przytrafi nam się takich nieprzyjemności, tym bardziej niezadowoleni będziemy z naszego samochodu – w myśl zasady, że auto jest po to, by jeździło, a nie stało w warsztacie…

Auto Express skompletował w jednym miejscu obszerną listę aut, z których ich użytkownicy są stanowczo bardziej niż tylko zadowoleni. Sprawdźcie czy obiegowa opinia – jakoby pojazdy wytwarzane przez japońskich producentów były najbardziej niezawodne – ma swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości:

Nie ma co do tego najmniejszych wątpliwości – Brytyjczycy pod względem niezawodności najbardziej doceniają samochody marki Lexus. Zaskakiwać może obecność aż 5 modeli w rankingu 10 najlepszych.

Też macie tak dobre doświadczenia z Lexusami lub innymi japońskimi autami?

Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.