TOP 10 najlepiej wyglądających lamp samochodowych

Aleksandra Kopka
10.07.2017 19:48
TOP 10 najlepiej wyglądających lamp samochodowych Fot. Star Polo/ Wikipedia CC BY S.A 2.0

Jeśli masz samochód to wiesz, że jednym z ważniejszych elementów wyposażenia auta są jego lampy. Specjalnie dla was przygotowaliśmy ranking najbardziej oryginalnych lamp samochodowych. 

Poruszając się po drodze ważne jest dobre doświetlenie jezdni oraz sprawne światła stopu. Przednie lampy, zwłaszcza po zapadnięciu zmroku pozwalają nam widzieć dokąd jedziemy, natomiast tylne informują kierowców za nami np. o hamowaniu. 

Istnieją jednak na świecie samochody, w których lampy stały się tak charakterystycznym elementem, że po nich jesteś w stanie odgadnąć z jakim modelem masz do czynienia. Jednym z nich jest na pewno Lamborghini Aventador. Nawet to złote Lambo, które na początku 2017 roku zaliczyło spektakularną kolizję w Warszawie ma tak oryginalne tylne lampy, że nie pomylisz ich z żadnymi innymi. 

Aventador to nie jedyne auto, które wyróżnia się osobliwym wyglądem lamp. Kolejnym modelem jest Multipla okrzyknięta jednym z najbrzydszych samochodów w naszym rankingu. Mimo swojej niecodziennej urody trzeba przyznać, że układ okrągłych lamp nasuwa skojarzenie z... żabą. 

Prócz wyżej wymienionych samochodów w naszym TOP 10 nie mogło również zabraknąć kilku super drogich aut, które nie tylko kształtem lamp przykuwają wzrok przechodniów.

A wam lampy od którego modelu podobają się najbardziej? 

 

Aleksandra Kopka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.