TOP 15 najpiękniejszych paddock girl

Aleksandra Kopka
18.05.2017 15:37
TOP 15 najpiękniejszych paddock girl Fot. Mateusz Jagielski/ East News

Kobiety ubarwiają nasz świat. Zwłaszcza takie, od których nie można oderwać wzroku. Te przeważnie asystują zawodnikom podczas startów w wyścigach motorsportowych.

Najpiękniejsze dziewczyny przyciągają jak magnez tory wyścigowe. To na nich spotkać możemy gwiazdy Formuły 1 czy MotoGp. W parku maszyn, wśród zgiełku opon i beczek z paliwem, są one. Piękne, wysokie i szczupłe kobiety, od których nie można oderwać wzroku.

To one, zaraz obok gwiazd motorsportu, są największą atrakcją wyścigów. Poubierane w skąpe stroje przyciągają wzrok. Hipnotyzując swoim oszałamiającym wyglądem kolejnych kibiców motoryzacji. Jakiś czas temu weszła moda na bodypainting, czyli ubranie w strój namalowany na ciele. Te dzieła sztuki, do złudzenia przypominające skąpe ubranie hostess, nie zakrywały wszystkiego.

Panie pomalowane w bodypainting, przechadzały się po paddoku zawodników lub wśród kibiców, pokazując co nieco. Wprawione męskie oko od razu wyłapywało różnice między ciałem a farbą położoną na piersiach hostess. 

Jeśli jesteście wielbicielami kobiecego ciała, to dla was przygotowaliśmy zestawienie 15 najpiękniejszych kobiet w świecie motorportu. Spotkać je możecie na największych torach wyścigowych świata. Jeśli akurat nie mieszkacie w okolicach Monako lub toru Silverstone, zajrzyjcie do galerii.

W Polsce coraz częściej to właśnie dziewczyny przyciągają fanów motoryzacji na targi bądź zawody. Nieodłącznym elementem zawodów Drift Masters Grand Prix są hostessy ukazujące numery startowe przy zawodnikach grzejących opony.

Żużel uświetniany jest towarzystwem pięknych Monster Girl, należących do grona najlepiej ubranych i umalowanych dziewczyn docenianych na całym świecie. Podczas zawodów MotoGP, to właśnie one trzymają parasolki nad zawodnikami ubranych w skórzane kombinezony motocyklowe. 

Najpiękniejsze kobiety rozświetlają również podia podczas wręczania pucharów w rajdach samochodowych. Ku chwale ich urody stworzyliśmy galerię. Drogie Panie, jesteście cudowne!

Aleksandra Kopka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.