Oto najbardziej przerażające strony internetowe. Po ich obejrzeniu już nie zaśniecie

Justyna Kierzkowska
15.11.2017 15:11
Oto najbardziej przerażające strony internetowe. Po ich obejrzeniu już nie zaśniecie Fot. Pexels.com/Pixabay.com

Właściwie nie potrafimy się już obyć bez internetu. Towarzyszy nam w niemal każdej dziedzinie życia. Ale co się stanie, jeśli klikniemy o jeden raz za dużo i trafimy przez nieuwagę na jakąś podejrzaną stronę? 

I tym razem wcale nie mamy na myśli stron z treściami związanymi jedynie z pornografią. Są rzeczy, o wiele bardziej przerażające - zbrodnie, kanibale, rozmowy z katastrof lotniczych, straszne obrazy i mrożące krew w żyłach dźwięki są w zasięgu Waszych klawiatur. Jesteście gotowi na małą podróż w świat koszmarów? Umiecie pokonać strach? Przed Wami ranking 10 przerażających stron internetowych. 

1. planecrashinfo.com

Strona zawiera nagrania audio i transkrypcje rozmów z najbardziej znanych katastrof lotniczych, które miały miejsce w okrasie do lat 60-tych aż do dziś. Na wielu z nich słychać ostatnie słowa pilotów, więc w większości nagrania są niezwykle drastyczne.

Na stronie znajduje się również zapis katastrof z 11 września 2001 oraz z 10 kwietnia 2010 ze Smoleńska, a także masa drastycznych zdjęć wykonanych tuż po uderzaniach samolotów w ziemię. Strona posiada specjalną sekcję, w której opisane zostało 100 najgorszych, najdziwniejszych czy też dotyczących sławnych ludzi wypadków. Jest również zakładka, w której można posłuchać krzyków pasażerów tuż przed rozbiciem się samolotu...

2. ShayeSaintJohn.net

Według legendy krążącej po internecie, Shaye była modelką, lecz podczas wypadku jej ciało zostało potwornie okaleczone. By żyć, musiała mieć przyczepione (przeszczepione) części manekinów. W rzeczywistości jednak jest to „artystyczny projekt” Erica Fourniera, który z wielkim oddaniem przez szereg lat przywdziewał maskę manekina, perukę i sztuczne ręce by nagrywać filmy. Pląsał w kostiumie lub obwoził lalkę na wózku inwalidzkim. Całość okraszona jest przeraźliwą kakofonią dźwięków.

Shaye nagrał/a 57 filmików, znaleziono ją/go martwą w garażu obok manekinów i do dziś nie ustalono przyczyn śmierci.

3. bestgore.com

Trzeba mieć bardzo skrzywioną psychikę, by lubować się w obrazach, które można tam zobaczyć. Egzekucje, tortury, morderstwa i kanibalizm, powodujące u większości odwiedzających wymioty. W 2013 roku Mark Marek, właściciel strony został oskarżony o spowodowanie „moralnego zgorszenia”, po tym, jak zamieścił film wideo szczegółowo dokumentujący zbrodnię, jakiej dokonał Luka Magnotta, zabijając chińskiego studenta Jun Lina w Montrealu. Na filmie widać dokładnie, jak Magnotta wbija w ciało studenta szpikulec do lodu, po czym ćwiartuje ciało, a część jego wnętrzności konsumuje. Film został usunięty po 8 dniach. Mimo tego strona nadal znajduje się w sieci.

4. 973-eht-namuh-973.com

Zaraz po wejściu ukazuje się trójkąt złożony ze słowa „Abracadabra”, dalej zaszyfrowane fragmenty Biblii i niepokojące zdjęcia. Naprawdę dużo niepokojących zdjęć.
Im głębiej, tym dziwnych obrazów przybywa i tak na prawdę nikt nie wie, o co w nich chodzi. Strona jest również ciekawa z punktu widzenia samego projektu, bowiem kod html także zawiera w sobie dziwne znaki i zaszyfrowane teksty.

5. worldbirthsanddeaths.com

Wizualizacja narodzin i zgonów na świecie. Symulacja oparta na danych statystycznych. Zgony oznaczone są czerwonymi mignięciami i kontrastują tu z narodzinami, które są oznaczane kolorem zielonym. Strona daje do myślenia, tym bardziej jeśli zaczniemy ją śledzić pod kątem naszego kraju.

6. tdcj.state.tx.us/death_row/dr_executed_offenders.html

Oficjalna strona Departamentu Sprawiedliwości stanu Texas. Można tu znaleźć listę wszystkich osób, na których został wykonany wyrok śmierci. Statystyki zaczynają się od 1982 roku, zaś opisanych jest około 529 egzekucji. Ale co najciekawsze, strona zawiera ostatnie słowa osób skazanych na karę śmierci za dokonane zbrodnie - zaskakująco dużo z nich jest pogodzonych ze swoim losem, jednak zdarzają się wypowiedzi mrożące krew w żyłach. 

7. simulation-argument.com

Twórcy strony piszą, że mają dowody na to, że ludzie nie są prawdziwymi istotami, a jedynie tworem symulacji komputerowych. Twierdzą również że historie zawarte w filmach Matrix, są w dużej mierze prawdziwe. Strona informuje, że ludzkość wyginie zanim osiągnie „po ludzki” poziom oraz że jesteśmy wyłącznie zabawkami kosmitów.

8. humanleather.co.uk

Sklep z Wielkiej Brytanii oferujący wyroby galanterii skórzanej. W ofercie posiada szeroką gamę wyrobów: buty, portfele, torby na ramię, teczki, paski, rękawiczki. Niby nic nadzwyczajnego, gdyby nie jedno „ale”. Wszystko wykonane jest z ludzkiej skóry. Skóra pochodzi od ludzi, którzy przepisali swoje ciała do dyspozycji brytyjskich przedsiębiorców, więc proceder jest absolutnie legalny.

9. celebritymorgue.com

Strona zawiera datę i dokładny opis śmierci sławnych osób. Można się też z niej dowiedzieć jakie słowa wypowiedzieli przed śmiercią. Znajdziecie tu również masę drastycznych, pośmiertnych zdjęć, choćby zdjęcie Tupaca z autopsji.

10. anioly-nieba.pl/polski/default_pl.htm

Na koniec polski akcent. Zagłada świata nadchodzi nieubłaganie, ale jeśli chcesz ją przetrwać, koniecznie zapoznaj się z zaleceniami twórców tej strony. Strona Aniołów Nieba zawiera bowiem wiele szalonych teorii spiskowych, ostrzeżeń, apeli i nawoływań do różnych form nawrócenia. Tematy takie jak „Program Sił Ciemności”, „Jak Siły Ciemności kontrolują ludzi” czy „Kosmiczni przyjaciele wśród nas” przyprawiają o dreszcze. Strona pokazuje nam również misterny plan ewakuacji Ziemi, ostrzeżenia przed czipowaniem ludzi, a także obrazy kosmitów którzy „Kochają nas i pomagają”.

Justyna Kierzkowska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.