TOP 20 najlepiej wykonanych tatuaży motoryzacyjnych

Aleksandra Kopka
16.05.2017 15:17
TOP 20 najlepiej wykonanych tatuaży motoryzacyjnych Fot. instagram.com/carsdaily23

Kiedyś spotykane były tylko w więzieniach, dzisiaj przyozdabiają ciała gwiazd estrady. Zobaczcie TOP 20 tatuaży z motywem motoryzacyjnym jakie znaleźliśmy na Instagramie.

W Polsce trwa boom na tatuaże. Coraz częściej przyozdabiają one ciała mężczyzn i kobiet w różnym wieku. Kiedyś symbol odbycia kary w więzieniu, dzisiaj uznawany za ozdobę. Przeszukaliśmy Instagram by wydobyć TOP 20 najlepiej wykonanych tatuaży z motywem motoryzacyjnym.

Tatuaż to forma modyfikacji ciała przy pomocy maszynki, która pod skórę wprowadza odpowiednią ilość farby zmieniając przy tym jej pigment. Jego historia sięga czasów zamierzchłych, a pierwsza definicja pojawiła się w XVIII wieku, gdzie stosowany był w plemionach jako naznaczenie wojowników. U Polinezyjczyków do tej pory stosowany jest w obrzędach rytualnych. W obecnych czasach tatuaże przechodzą renesans a profesjonalne studia otwierają się na każdej ulicy.

Przy wyborze tatuażysty trzeba zwrócić uwagę nie tylko na wykonanie samego projektu, co na higienę pracy. Jest spore zagrożenie przenoszenia chorób wirusowych takich jak HIV czy wirusowe zapalenie wątroby typu C. Wszystkie elementy, które mają styczność ze skórą powinny być jednorazowe i montowane do maszynki tatuatora przy kliencie. Zwiększa to koszty zabiegu, ale na zdrowiu nie ma co oszczędzać.

Kolejki do dobrego tatuażysty mogą być ogromne. Na termin bardzo często czeka się od kilku do nawet kilkunastu miesięcy. Ceny też mają sporą rozpiętość. Tatuaż można wykonać w cenie od 200 złotych za mały, prosty wzór, po kilka tysięcy za całodzienne sesje z użyciem kilkunastu koloru tuszów.

Warto odczekać swoje w kolejce, oraz zapłacić kilka miedziaków więcej by przyozdobić skórę małym arcydziełem sztuki a nie rysunkiem, którego do końca życia będziemy żałować. Przeszukaliśmy Instagram by wydobyć z niego 20 najlepiej wykonanych tatuaży z motywem motoryzacyjnym.

Zobaczcie też nasze zestawienie 100 rockowych tatuaży i metalowych tatuaży. Sprawdźcie też nasz quiz jaki tatuaż do ciebie pasuje.

Aleksandra Kopka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.