Pogoda
12.02.2019 15:38

TOP 5: Darmowe programy do obróbki zdjęć online

Chcecie obrobić swoje zdjęcie, jednak Photoshop przerasta wasze możliwości? Nie chcecie płacić za nałożenie filtru na zdjęcie i podrasowanie kontrastu? Przychodzimy wam z pomocą przedstawiając 5 darmowych programów do obróbki zdjęć, które znajdziecie online.

fot. pixabay
TOP5 programów do obróbki zdjęć online

Nie każdy jest zawodowcem, dla którego Photoshop to bułka z masłem. Nie każdy również ma takie potrzeby, bo nie oszukujmy się, często potrzebujemy jedynie najprostszego programu do obróbki zdjęć, by uzyskać zamierzony efekt. Programów tego typu jest wiele, ale my proponujemy wam 5 darmowych programów do obróbki zdjęć online, z których z całą pewnością będziecie zadowoleni.

Zobacz też: >> Jak trwale usunąć konto na Snapchacie? Instrukcja krok po kroku <<

1. Pixrl.com

Program, który może pochwalić się przede wszystkim prostą obsługą. Jeśli zatem potrzebujecie szybko poprawić jakiś detal w waszym zdjęciu - jest to program dla was.

2. PicMonkey

Program, którego mocną stroną jest z całą pewnością szeroki wachlarz filtrów, które nałożyć możecie na swoje zdjęcie. Choć spora część filtrów zachowana jest dla użytkowników premium, w wersji podstawowej (bezpłatnej) również znajdziecie coś dla siebie. I to w jakich kolorach!

3. PhotoFancy

Ten program poza filtrami i podstawową obróbką typu wyostrzenie czy poprawa koloru, proponuje również szeroką gamę wszelkiego rodzaju efektów (typu zgniecione zdjęcie, stara klisza) i ramek.

4. Polarr

Polarr to przede wszystkim piękny w swojej prostocie interfejs, który początkowo może wydawać się ciężki w obsłudze (jego układ jest zupełnie innych niż w przypadku reszty tego typu programów), jednak jeśli już przywykniecie do układu jaki proponuje - będziecie zadowoleni.  

5. Fotor

Fotor oferuje w zasadzie dokładnie to, co wcześniej przedstawione programy - prostą obsługę i dużą ilość pięknych filtrów, spośród których wybranie jednego stanowić będzie dla was nie lada wyzwanie!

Jak usunąć wpadkę na Messengerze?
Jak usunąć wpadkę na Messengerze?
Przeczytaj także Jak usunąć wpadkę na Messengerze?
Natalia Nowecka