TOP 5 oryginalnych hoteli świata
Aleksandra Kopka
14.05.2017 17:37
TOP 5 oryginalnych hoteli świata Fot. kadr z wideo

Zbliżają się wakacje a co za tym idzie urlopy. Warto zapoznać się z naszym zestawieniem wyjątkowych hoteli na świecie i spędzić wolne dni w oryginalnej scenerii.

Baza noclegów na świecie jest ogromna. W każdym miejscu na ziemi możecie znaleźć dla siebie namiot, szałas, motel lub super luksusowy hotel. Za gwiazdkami idzie też cena. Ta potrafi miło zaskoczyć, ale również zwalić z nóg.

Z czeluści internetów wydobyliśmy dla was zestawienie pięciu oryginalnych miejsc na nocleg. Niektóre znajdują się nad ziemią, inne wprost przeciwnie w jej głębi. Lubicie wodę? Dla was odpowiednim hotelem będzie ten zbudowany na tratwach.

Pamiętacie marzenie z dzieciństwa jakim był domek na drzewie? Jedna z firm pod Lublinem je zrealizowała. Dzięki niej macie możliwość powrotu do czasów gdy waszym idolem był Piotruś Pan a domek na drzewie najlepiej strzeżoną bazą.

Brzmi fajnie? To tylko dwa przykłady dobrze zrealizowanych pomysłów. Sprawdźcie jakie jeszcze atrakcje skrywa baza hotelowa i która z pozycji spełnia wasze wymogi.

Znudzeni spokojnym życiem? Sprawdźcie nasze zestawienie 10 ekstremalnych sportów.

Aleksandra Kopka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.