Toasty "J***ć PiS" na urodzinach Andrzeja Piasecznego. TVP skomentowało sprawę

11.01.2021 13:34
Andrzej Piaseczy Fot. Tomasz Jastrzebowski/REPORTER/East News

TVP nie zatrudni Piaska w kolejnej edycji The Voice Senior? Telewizja skomentowała sprawę wykrzykiwania wulgaryzmów na urodzinach artysty.

6 stycznia 2021 Andrzej Piaseczny obchodził swoje 50. urodziny, na które zaprosił Nergala i Majkę Jeżowską. Na imprezie urodzinowej goście skandowali m.in. "j***ć PiS i Konfederację". Sprawę skomentowało TVP, z którym współpracuje Piasek. Muzyk jest jurorem The Voice Senior i możliwe, że nie zobaczymy go już w kolejnej edycji talent show.

Polecamy

Toasty "J***ć PiS" na urodzinach Andrzeja Piasecznego. TVP skomentowało sprawę

Jak podaje portal natemat.pl, w sieci pojawiły się nagrania z imprezy Piaska, na której goście skandowali: "J***ć biedę. I bezrobocie. J***ć PiS i Konfederację i wszystkich tam - k***a". Nergal również pokazał filmik, na którym przyjaciele Piasecznego próbowali zaśpiewać utwór "Śniadanie do łóżka".

Nic w internecie nie ginie i wkrótce po opublikowaniu wideo z wulgaryzmami na urodzinach Piaska, w internecie zawrzało. Sprawę postanowiło skomentować TVP, które nie ukryło swojego zgorszenia zachowaniem Piaska:

Zachowania danego celebryty lub artysty, promujące postawy szkodliwe i społecznie nieakceptowalne, takie jak mowa nienawiści czy afirmacja używania narkotyków, oczywiście mają wpływ na decyzje Telewizji Polskiej co do angażowania takich osób do kolejnych produkcji w przyszłości.

Co za tym idzie, możliwe, że Piaska nie zobaczymy w kolejnej edycji talent show The Voice Senior. 2 stycznia 2021 ruszyła 2. edycja programu, w którym seniorzy śpiewają przed jury, które ich nie widzi. Każdy uczestnik musi przekonać do siebie jurorów, by się odwrócili i chcieli zaprosić go do swojego zespołu. Obok Piaska w The Voice Senior wokalistów oceniają Alicja Majewska, Izabela Trojanowska i Witold Paszt z grupy Vox.

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.