Tajne bazy obcych na księżycu Jowisza. Czy NASA ukrywa prawdę o Europie?

08.09.2019 14:54
Tajne bazy obcych|undefined Fot. Shutterstock

Czy naukowcy z NASA wiedzą o życiu pozaziemskim, ale trzymają to w tajemnicy? Znany ufolog pokazuje dowody na istnienie życia na Europie i oskarża amerykańską agencję kosmiczną o kłamstwo i utrudnianie zbadania sprawy.

NASA szuka życia na księżycu Jowisza i planuje misję Clipper, która być może potwierdzi istnienie żywych istot na Europie. Co, jednak jeśli amerykanie posiadają już dowody na istnienie życia pozaziemskiego, a misja ma na celu bliższe poznanie obcych?

Chcemy poruszyć kolejny kontrowersyjny temat dotyczący tych zakrojonych na szeroką skalę poszukiwań.

Większość naukowców zgodnie twierdzi, że księżyc Jowisza, Europa, jest najbardziej prawdopodobnym miejscem w Układzie Słonecznym, w którym może istnieć życie.

Ma to związek z teorią według której, pod lodową skorupą pokrywającą to ciało niebieskie znajduje się ocean słonej wody dwukrotnie większy niż wszystkie oceany Ziemi razem wzięte oraz źródła geotermalne, które mogą sprzyjać biogenezie.

Archiwum Tajmniec Fot. foto: East News/ NASA/ESA

NASA oczywiście dostarcza nam informacji o wszystkich nowych odkryciach w kosmosie, publikuje zdjęcia i materiały wideo, a naukowych pracujący dla agencji chętnie udzielają wywiadów prasowych.

Jenak czy NASA ujawnia całą prawdę, czy może stara się zataić fakt, że pozaziemskie życie zostało odnalezione już kilka dekad temu?

Czy "Święty Mikołaj" istnieje naprawdę?

Co jakiś czas do prasy wypływają rewelacje dotyczące ukrywania przez NASA prawdy o obcych cywilizacjach. Chyba jednym z głośniejszych i najstarszych doniesień były kontrowersje związane z misją Apollo 11, podczas której Neil Armstrong i Edwin "Buzz" Aldrin podobno zobaczyli UFO tuż po historycznym lądowaniu na Księżycu.

Przeczytaj także

Neil Armstrong przekazał wtedy do Centrum Kontroli Lotów wiadomość o dwóch tajemniczych obiektach w pobliżu kapsuły. Transmisja radiowa Apolla 11 została kilkakrotnie przerwana, być może po to, by zataić te informacje przed światem.

Archiwum Tajemnic Fot. foto: The Print Collector/Image State/East News

Inna ciekawa hipoteza mówi o tym, że NASA do określania niezidentyfikowanych obiektów latających używała kryptonimu "Święty Mikołaj".  Po raz pierwszy użył tej frazy Walter Schirra na pokładzie Mercurego 6. Także Janmes Lovell na pokładzie kapsuły Apolla 8 powiedział coś, co ma związek z tym tematem:

Poinformowano nas, że Święty Mikołaj naprawdę istnieje!

- zameldował amerykański astronauta, pilot wojskowy i komandor United States Navy do bazy.

Archiwum Tajemnic Fot. foto: East News/Courtesy Everett Collection

 NASA ukrywa obecność obcych na Europie?

Scott C Waring, znany ufolog, dziennikarz i badacz kosmosu niejednokrotnie podważał stanowisko NASA dotyczące pozaziemskich cywilizacji. Tym razem opublikował na swoim blogu zdjęcia, mające być dowodem na istnienie obcych na Europie. Swoją szokującą teorię oparł na wielokrotnych i starannych analizach materiału, na którym wypatrzył podejrzane czarne plamy.

Wnioski i spostrzeżenia opublikował natychmiast w internecie.

Właśnie znalazłem coś absolutnie oszałamiającego na księżycu Europa, zrobiłem też film, aby Wam pokazać, jak łatwo jest znaleźć tę strukturę

Niezwykłe kąty proste, ogromny kadłub i duże otwory w środku, być może do dokowania obcych statków. Dwa długie skrzydła, po jednym z każdej strony. To wielkie istoty-obiekt ma około 20 mil średnicy

Archiwum Tajemnic Fot. foto: kadr z wideo

Słynny badacz twierdzi, że zauważył również wiele innych anomalii. Jego zdaniem pod powierzchnią księżyca Jowisza istnieją tunele, w których funkcjonuje pozaziemska cywilizacja.

Archiwum Tajmniec Fot. foto: kadr z wideo

Scott C Waring oskarżył również NASA o celowe zatajania prawdy i utrudnianie zbadania sprawy.

Czarno-biały jest trudniejszy do zobaczenia niż kolor. Może NASA celowo wykorzystuje taki układ kolorów, aby zataić informacje na temat istnienia obcych na Europie

- pyta ufolog.

Jak dotąd NASA nie odniosło się oficjalnie do tych rewelacji. Start misji Europa Clipper planowany jest między 2023 a 2025 rokiem.

Zobacz również: Naukowcy zaprojektowali windę na Księżyc. Czy pomoże to w zasiedleniu Srebrnego Globu?

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.