Pogoda
19.09.2018 12:17

Tank Battle Heroes – polskie mobilne walki czołgów

Nowa polska produkcja pozwala stać się mobilnym pancerniakiem – gra Tank Battle Heroes pozwala toczyć pancerne starcia z graczami z całego świata.

Tank Battle Heroes
foto: materiały prasowe

Jest coś takiego w tych groźnych, majestatycznych maszynach bojowych, że polskim graczom trudno jest im się oprzeć. World of Tanks, gra w którą w Polsce grają miliony, stanęła nawet na głowie i wprowadziła do gry polskie czołgi – historia ich wyszukiwania i odkrywania jest naprawdę fascynująca, gdyż unikano najbardziej oczywistych, produkowanych na radzieckiej licencji konstrukcji.

Jeśli Waszym hobby jest demolowanie wszystkiego, co się rusza i nie rusza za pomocą czołgów, mamy dla Was dobrą wiadomość – wrocławskie studio T-Bull pochwaliło się właśnie oddaniem w ręce graczy mobilnej gry czołgowej.

"

Do dyspozycji graczy oddane zostanie szereg maszyn wzorowanych na najpopularniejszych historycznych i współczesnych modelach – zarówno tych znanych z pól bitwy II Wojny Światowej, jak i najnowszych konfliktów. "

tank_battle_heroes_02

Tank Battle Heroes – mobilna bitwa pancerna

Czołgi, główni bohaterowie Tank Battle Heroes, różnią się znacznie od siebie. Każdy z nich ma inne opcje ulepszania – gracze już na początku powinni więc sprawdzić, który model ma według nich największy potencjał na dopasowanie się do preferowanego stylu gry.

Poszczególne maszyny mogą korzystać z innych typów broni – gracze mogą więc skoncentrować się na stworzeniu szybkiego i lekkiego czołgu, którego główną siłą jest mobilność, bądź ciężkiej maszyny, która nie nadaje się do dynamicznego manewrowania, ale za to dysponuje dużą siłą ognia.

T-Bull chwali się, że gra powstała z pomocą samych graczy:

"

Tank Battle Heroes to pierwsza gra tego typu w naszym portfolio. Okres beta-testów pozwolił nam na dopracowanie tytułu oraz implementację rozwiązań, o które prosili nas sami użytkownicy. Dzięki temu nie tylko zwiększymy wskaźniki monetyzacji, ale co ważne gracze z całego świata będą mogli rywalizować między sobą podczas licznych wirtualnych potyczek. "

Grę Tank Battle Heroes można pobrać za darmo ze sklepu Google Play – w tytule obecne są mikropłatności.

Lubicie pograć sobie czasem czołgami?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Gry