Pogoda
30.03.2018 18:24

Te głośniki Bluetooth znają motyw z „Gwiezdnych wojen” na pamięć

Moc muzyczna może i nie jest w nich silna, ale sam wygląd głośników Bluetooth w kształcie statków z „Gwiezdnych wojen” sprawia, że na ich widok miliony osób zakrzyknęły jednocześnie z pożądania.

Głośnik bluetooth ze Star Wars
foto: materiały prasowe

„Gwiezdne wojny” to marka, która może sprzedać niemal wszystko. Fani cyklu filmów to obecnie przedstawiciele niemal każdej grupy wiekowej – w sprzedaży znajdują się więc zarówno zabawki „Star Wars” dla dzieci, jak i kierowane do odbiorców dorosłych seksgadżety z postaciami z „Gwiezdnych wojen”.

Głośniki stworzone przez iHome są na szczęście dla wszystkich – zarówno jeśli chodzi o wiek, jak i skłonność do jasnej lub ciemnej strony mocy. Muzyka może się bowiem wydobywać z Sokoła Millenium, TIE Fightera bądź Star Destroyera.

foto: materiały prasowe

Głośniki Bluetooth dla fanów „Gwiezdnych wojen”

Producent chwali się, że modele są na tyle szczegółowe, że przejdą inspekcję nawet psychofanów „Gwiezdnych wojen”. Oprócz dbałości o fizyczne detale postarano się także, żeby granie było efektowne – w czasie odtwarzania muzyki świecą się silniki statków kosmicznych ze „Star Wars”.

Fanów „Gwiezdnych wojen” ucieszy zapewne fakt, że główny motyw muzyczny może być słuchany zawsze i wszędzie – znajduje się on w pamięci głośników. Wbudowane akumulatory mają wystarczyć na kilka godzin pracy.

foto: materiały prasowe

Sokół Millenium, TIE Fighter Advanced oraz Star Destroyer mogą także służyć jako zestaw głośnomówiący do telefonu – można dzięki nim prowadzić rozmowy telefoniczne.

Ceny, w zależności od modelu, wahają się między 50 a 65 dolarami - jeśli Wam się spodobały, warto rozejrzeć się za nimi raczej wcześniej niż później, bo prawie całkiem się już wyprzedały.

Kwota 65 USD to i tak znacznie mniej, niż trzeba zapłacić za latające quady bojowe w kształcie statków z „Gwiezdnych wojen”, choć trzeba przyznać, że strzelanie laserami do przeciwników daje naprawdę sporo zabawy.

Co wolelibyście mieć?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Gadżety