Ted Lasso i AFC Richmond pojawią się w Fifie 23. Zobaczcie zwiastun [WIDEO]

22.09.2022 12:48
Ted Lasso i AFC Richmond pojawią się w Fifie 23. Zobaczcie zwiastun [WIDEO] Fot. Album Online/East News

Serial "Ted Lasso" jest jednym z największych hitów ostatnich lat, zdobywając mnóstwo nagród i miliony fanów na całym świecie. Teraz ten sukces sprawił, że trener i jego zawodnicy pojawią się w nowej Fifie.

Ted Lasso i AFC Richmond w Fifie 23 [WIDEO]

"Ted Lasso" pnie się na szczyty popularności - obsypana statuetkami Emmy produkcja od Apple TV+ właśnie doczekała się ładnego wyróżnienia od EA Sports. Fikcyjny klub AFC Richmond pojawi się w najnowszej odsłonie serii FIFA jako w pełni grywalna drużyna.

Polecamy

Poniżej zobaczycie zwiastun tej sympatycznej ciekawostki, w której gościnnie pojawiają się m.in. piłkarze Ian Wright, Jack Grealish i Wayne Rooney, a także postaci z serialu - Roy Kent i Trent Crimm z The Independent:

Sprawę w oficjalnym oświadczeniu skomentował Jason Sudeikis, który wciela się w Teda Lasso i jest jednym z twórców serialu:

Jestem naprawdę szczęśliwy i wdzięczny. Miałem wiele wyjątkowych momentów w swojej karierze i to definitywnie jeden z najlepszych. Jako fan Fify, dołączenie Teda Lasso i całej brygady z AFC Richmond do tej gry jest spełnieniem naszych marzeń.

Brett Goldstein, czyli Roy Kent, również skomentował oświadczenie, nawiązując przy okazji do popularnej teorii, że jego bohater jest tak naprawdę tworem CGI, a nie prawdziwym człowiekiem:

To tak bardzo zaje*iste, że jestem w Fifie. Nie jestem pewien, czy to pomoże w umorzeniu plotek na temat CGI, ale mam to w ch*ju, to jest tego warte.

Polecamy

Jak dowiadujemy się ze zwiastuna, w grze pojawią się wirtualne wersje Teda Lasso, trenera Brody i zawodników: Jamiego Tartta, Daniego Rojasa, Sama Obisanyę, Roya Kenta oraz Isaaca McAdoo. FIFA 23 będzie zawierała również stadion Richmond, Nelson Road.

Gracze będą mogli skorzystać z Teda Lasso jako grywalnego menadżera w trybie kariery, a także wybrać sam AFC Richmond jako klub, który będziemy prowadzić (najprawdopodobniej będziemy musieli ręcznie "wprowadzić" drużynę do istniejącej ligi w ustawieniach). 

FIFA 23 zadebiutuje już 30 września 2022 roku na PlayStation 4/5, Xboksy One/Series S/X, pecety oraz Google Stadia.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.