Pogoda
27.02.2018 13:32

Ten mod pozwala grać w GTA V postaciami z Dragon Balla

Wojownicy z Dragon Balla dokonali inwazji na świat GTA V – zniszczenia, do jakich są zdolni, robią naprawdę duże wrażenie. Wystarczy zainstalować moda.

Dragon Ball mod dla GTA V
foto: materiały prasowe

Seria GTA cieszy się niesłabnącą popularnością, mimo że od premiery tytułu minęły całe lata. To przede wszystkim zasługa mistrzostwa pracowników Rockstara, którzy przygotowali dzieło kompletne, wciągające i ponadczasowe, a przy okazji potrafią podgrzewać atmosferę ciekawymi akcjami – na przykład obietnicą zwrotu podatku lub możliwością własnoręcznego przekonania się, jaka jest prawda o Obcych na Ziemi.

Fenomen GTA leży także w fanach gry, którzy potrafią zrobić z tytułem rzeczy, o których się deweloperom nie śniło. Czasem to zwykłe trollowanie – na przykład jak wtedy, gdy podmieniono używane w grze bomby na cieszącego się wybuchową niesławą Samsunga Galaxy Note 7 – czasami zaś powstaje zupełnie nowa jakość.

I z tym ostatnim mamy do czynienia dzięki modowi wprowadzającymi do GTA V postaci z Dragon Balla ze wszystkimi ich przekokszonymi mocami.

Dragon Ball w GTA V

Jak widać na filmie, twórcy modyfikacji zadbali o wszystko – można dokonywać transformacji, używać ataków energetycznych, a siła poszczególnych postaci sprawia, że samochodami (i ludźmi) można miotać niczym zabawkami.

Najciekawsze stają się pojedynki pomiędzy Sayanami – różnice zdań można niwelować posuwając się do rękoczynów lub korzystając z ataków typu Kamehame-Ha czy Genki-Dama. Nie trzeba się przy tym martwić, że zniszczy się przy okazji całą wirtualną planetę.

Mod można pobrać ze strony GTA X Scripting.

Najlepsze anime Dragon Ball to:

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Gry