Ten nowy Pokemon stopi wasze serca i spowoduje, że się uśmiechniecie w duszy

12.06.2019 15:45
Ten nowy Pokemon stopi wasze serca i spowoduje, że się uśmiechniecie w duszy Fot. materiały prasowe

Nintendo zaprezentowało na E3 nowe fragmenty rozgrywki z "Pokemon Sword & Shield", w których pojawił się nowy Pokemon-piesek nazywający się Yamper. Wywołał on zachwyt wśród fanów kieszonkowych potworków.

Zaledwie tydzień po zaprezentowaniu nowych Pokemonów podczas Nintendo Direct, Wielkie N pojawiło się też na E3 i pokazało jeszcze więcej szczegółów. Możemy z pewną pewnością napisać - fani Pokemonów, szykujcie się na masową histerię i głośne jęki "ooo" i "aaa", ponieważ Nintendo zaprezentowało nowego Pokemona-pieska nazywającego się Yamper. Stworek jest mocno zainspirowany rasą Corgi, ma żółte futerko i jest absolutnie przesłodki. 

Nowy Pokemon złamał internet swoją słodkością

Zaledwie kilka godzin po ogłoszeniu nowego Pokemona, Twitter został niemalże zalany różnymi fanowskimi przeróbkami, memami i mocno przesadzonymi reakcjami ze strony fanów Pokemonów. Niektórzy pisali, że są w stanie umrzeć za Yampera, inni przygotowywali nieco infantylne, ale jednocześnie przyjemne komiksy z przygodami Poke-pieska, a inni po prostu nie mogli się na patrzeć na to, jak słodki jest sam stworek.

Przeczytaj także

Zresztą przekonajcie się sami, czy Yamper faktycznie jest tak piękny:

Sam Yamper świetnie pasuje do charakteru nowego regionu Galar, który jest inspirowany Wielką Brytanią. Królowa Elżbieta II jest przecież posiadaczką kilku takich psów. Do słodkości pieska należy również dodać jego lojalność - stworek ma zbierać wszystkie Poke Balle, które zostaną wrzucone w trakcie walki, a nie uda im się schwytać Pokemona. A oto przykładowe reakcje fanów Yampera:

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.