Terminator i Joker pojawią się w Mortal Kombat 11

21.08.2019 12:17
Terminator i Joker pojawią się w Mortal Kombat 11 Fot. źródło: materiały prasowe

He'll be back with fatality.

Mortal Kombat to jedna z najbardziej kultowych serii gier w historii. Klasyczne krwiste wykańczanie wroga. Legendarne postaci. I wspomnienia jednego z najlepszych dance'owych utworów lat 90.

Twórcy "mortala" od jakiegoś czasu podkręcają atmosferę wokół ostatniej odsłony ich gry, zapowiadając co chwila kolejnych nowych wojowników, którymi będziemy mogli walczyć w MK11.

Do takich postaci jako Scorpion czy Sub Zero dołączy już niedługo m.in. Arnold Schwarzeneger jako Terminator T-800 i Joker!

Przeczytaj także

Kolejne postaci dołączają do Mortal Kombat 11

Informację o najnowszym DLC potwierdził wczoraj Ed Boon, współtwórca gry. Boon odkrył karty i przedstawił aż 6 nowych postaci, z których dwójka jest dostępna w grze już teraz.

Lista nowych postaci przedstawia się następująco:

  • Shang Tsung (dostępny już teraz)
  • Nightwolf (dostępny)
  • Terminator T-800 - premiera 8 października
  • Sindel - 26 listopada
  • Joker - 28 stycznia
  • Spawn - 17 marca
kombat pack postacie

Więcej informacji o najnowszym dodatku do 11-tki poznamy zapewne dzisiaj o godzinie 15, gdy twórcy Mortal Kombat rozpoczną swoją prezentację w trakcie kolońskiego Gamescomu.

Mortal Kombat 11 miał swoją premierę w kwietniu 2019 i był pierwszą od 3 lat nową częścią serii. Przez 26 lat istnienia fani mieli okazję grać już w 20 różnych odsłon jednej z najważniejszych bijatyk w historii gamingu.

Zobacz także:  Scenarzysta "Mortal Kombat" zapowiedział, że w filmie pojawi się "wiele znajomych twarzy"

 

Kacper Peresada Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.