Tesla Cybertruck w głównej roli w „Powrocie do przyszłości”. Zobacz genialną przeróbkę [WIDEO]

13.02.2020 10:17
Tesla Cybertruck w głównej roli w „Powrocie do przyszłości”. Zobacz genialną przeróbkę [WIDEO] Fot. materiały prasowe Tesli

Tesla Cybertruck to samochód z przyszłości. To stwierdzenie zostało potraktowane dosłownie przez jednego z fanów „Powrotu do przyszłości”, który zastąpił sławnego DeLoreana autem stworzonym przez Elona Muska.

Tesla Cybertruck to samochód dosłownie z innej planety. Szczyci się oficjalnym tytułem samochodu Marsa, i nie jest to przypadek. Pick-up był projektowany z myślą o użytkowaniu przez kolonistów, ziemska wersja jest nieco zubożona pod względem wyposażenia: nie ma między innymi hermetycznie szczelnej kabiny dla pasażerów.

Podczas prezentacji premierowej pokazywano, jak odporny jest Cybertruck zbudowany z tej samej stali nierdzewnej, z której powstawać będzie poszycie Starshipa. Nie wszystko poszło zgodnie z planem, co zakończyło się widowiskową wpadką podczas transmisji na żywo.

Przeczytaj także

Tesla Cybertruck to samochód, który wywołuje skrajne uczucia. Można go albo z miejsca pokochać, albo też znienawidzić od pierwszego spojrzenia. Występ auta w „Powrocie do przyszłości” to zdecydowanie dzieło fana, któremu samochód się podoba.

Tesla Cybertruck w „Powrocie do przyszłości”. Wypada lepiej niż DeLorean?

Twórca ukrywający się pod pseudonimem Elon McFly zamieścił w sieci przeróbkę kultowej sceny z pierwszej części „Powrotu do przyszłości”. To właśnie w niej widzimy po raz pierwszy, jak DeLorean DMC-12 przenosi się w czasie po osiągnięciu prędkości 88 mil na godzinę.

Tesla Cybertruck wpasowała się w materiał idealnie. Osoba, która nie oglądała oryginalnego filmu nie miałaby żadnych trudności w uwierzeniu, że tak właśnie wyglądała ta scena.

DeLorean DMC-12 wszedł do historii właściwie tylko swoim występem w filmie; auto było postrzegane jako nieudane i niepraktyczne. Tesla Cybertruck stała się sukcesem komercyjnym na długo przed premierą handlową, zamówień na pick-upa złożono tak dużo, że kupujący na jego odbiór czekać będą latami.

Zobacz także: Hummer powróci jako samochód elektryczny 

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.