Pogoda
14.09.2016 10:53

The Crew za darmo w prezencie od Ubisoftu

Urodzinowe rozdawnictwo trwa dalej – Ubisoft udostępnił do pobrania za darmo samochodówkę The Crew. Ta stosunkowo nowa gra zebrała całkiem pozytywne recenzje, a grało w nią już 9 mln osób.

The Crew za darmo w prezencie od Ubisoftu
foto: materiały prasowe

The Crew to opowieść o kierowcy, który został wrobiony w morderstwo i musi oczyścić się z zarzutów w jedyny rozsądny sposób – ścigając się po terenie USA z czarnymi charakterami. Twórcy gry chwalą się, że dzięki trwającym 6 lat pracom udało im się stworzyć rozległy świat, będący odtworzeniem rzeczywistego wyglądu Stanów Zjednoczonych.

Za powstanie tytułu odpowiada studio Ivory Tower, którego pracownicy wcześniej rozwijali serię Test Drive Unlimited.

W ramach rozgrywki gracz będzie wykonywał siedem rodzajów misji. Oprócz brania udziału bezpośrednich wyścigach przewidziano także między innymi jazdę na czas czy ucieczkę przed policją.

The Crew miało swoją premierę w grudniu 2014 roku – gra jest rozwijana do dziś. W 2015 roku Ubisoft wydał dodatek Wild Run, na listopad 2016 zapowiedziano prezentację rozszerzenia Calling All Units, dzięki któremu gracz będzie mógł zasiąść za kierownicą radiowozu.

Wyścigówkę można pobrać za damo ze strony Ubisoftu. Wydawca świętuje w ten sposób swoje 30. urodziny – do grudnia 2016 roku co miesiąc pokazywać się będą nowe tytuły przekazywane graczom w prezencie. Przed The Crew były to Rayman Origins, Splinter Cell oraz Prince of Persia: The Sands of Time.

foto: zrzut ekranu

Do pobrania i uruchomiania The Crew niezbędne jest zainstalowanie aplikacji Uplay. Tytuł będzie dostępny przez miesiąc, do 14 października 2016 roku, można go pobrać z tego adresu.

Ubisoft udostępnił swoją grę wyścigową zupełnie oficjalnie, bez zgody i udziału Blizzarda w internecie pojawiła się grywalna wersja przygodówki Warcraft Adventures: Lord of the Clans, nad którą studio pracowało niemal 20 lat temu.

Skusicie się?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Gry