The Division za darmo. Można także dostać Far Cry 3

01.09.2020 16:20
The Division|undefined Fot. materiały prasowe Ubisoft

Ubisoft rozdaje The Division za darmo. Wystarczy kilka kliknięć, żeby dodać święcący wielki sukcesy tytuł do swojej kolekcji na Uplay. Nieco więcej zachodu zajmuje zdobycie darmowego Far Cry 3.

The Division to jedna z lepiej ocenianych strzelanej ostatnich lat. Gracz rzucany jest w sam środek zamieszek w USA, gdzie przychodzi mu walczyć o wolność, sprawiedliwość oraz amerykański styl życia.

Gra doczekała się już kontynuacji, jednak w dalszym ciągu pozostaje na czasie. I to nawet bardziej, niż w chwili premiery: fabuła opowiada bowiem o zbrojnym opanowywaniu paniki, jaka wybuchła wskutek pojawienia się w Stanach Zjednoczonych groźnej epidemii.

Przeczytaj także

Ubisoft postanowił sprawić graczom prezent: w dniach 1-8 września 2020 można The Division dodać do swojej kolekcji na Uplay zupełnie za darmo. Wystarczy kliknąć w link, który zamieszczamy poniżej.

The Division za darmo na Uplay. Można też zdobyć Far Cry 3.

Czego spodziewać się po The Division? Oto krótkie wprowadzenie do gry:

Czarny piątek – straszliwa epidemia przetacza się przez Nowy Jork i kolejne media zostają wyłączone. W ciągu kilku dni bez jedzenia i wody, społeczeństwo ogarnia chaos. Aktywowana zostaje The Division, autonomiczna jednostka agentów taktycznych. Choć żyją wśród nas i są – teoretycznie – zwykłymi obywatelami, tak naprawdę są to specjalnie wyszkoleni komandosi, którzy mają działać niezależnie i ocalić społeczeństwo.

Grę można zdobyć, wchodząc na odpowiedni adres w sklepie Ubisoftu.

Z powodów zapewne politycznych w Chinach udostępniono za darmo Far Cry 3. Wystarczy prosta sztuczka, żeby do swojej biblioteki dodać także i tę grę: należy po prostu wejść na tę stronę korzystając z przeglądarki mobilnej.

Zobacz także: Ubisoft przeprasza graczy za zmuszanie ich do heteroseksualnego romansu w Assassin’s Creed Odyssey 

 

Michał Tomaszkiewicz|undefined
Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.