The Grand Tour dostępne w 200 krajach od grudnia

17.11.2016 08:48
The Grand Tour dostępne w 200 krajach od grudnia Fot. kadr z wideo

Nowe show trzech brytyjskich prezenterów – Jeremy’ego Clarksona, Richarda Hammonda i Jamesa Maya – zostanie wyemitowane w Wielkiej Brytanii, USA, Niemczech, Austrii i Japonii już 18 listopada 2016 roku. Co z resztą krajów?

Amazon zainwestował ogromne pieniądze w nowe show, a co za tym idzie – amerykańska firma liczy na ogromne zyski. Żeby zwielokrotnić szanse na powodzenie, motoryzacyjny program będzie można obejrzeć w ponad 200 krajach na całym świecie już od grudnia 2016 roku. Zaniepokojeni fani pisali listy między innymi do Jeremy’ego Clarksona, o czym on sam wspomniał:

Otrzymałem wiadomość od osoby ukrywającej się pod pseudonimem Holdenman3000. Możemy w niej przeczytać: wszyscy wyczekujemy na The Grand Tour, jednakże Amazon Prime wciąż nie jest dostępny w moim kraju. Mam tego dość i już nie chce oglądać waszego show i nie będę go oglądać, nawet jeśli bym mógł. Pieprzyć The Grand Tour!

Niewątpliwie to mocne słowa, ale jak przyznał Richard Hammond – Holdenman3000 ma rację. Przy czym nowe światło na tę kwestię rzucił James May:

Nie tak prędko. Otrzymaliśmy paczkę od Amazona. Zawiera ona moje okulary i list z informacją o tym, że już od grudnia The Grand Tour będzie dostępne globalnie. To oznacza, że show będzie można obejrzeć w ponad 200 krajach na całym świecie. Jak tylko zostaną poczynione odpowiednie kroki, wszystkie osoby na świecie będą mogły nadrobić zaległości i oglądać nowe odcinki w momencie premiery, czyli co piątek na Amazonie. Nie zapomnijcie śledzić strony TGT na oficjalnym fanpage’u na Facebooku.

Ostatnie słowa naturalnie musiały paść z ust Jeremy’ego Clarksona:

I tak oto The Grand Tour będzie wkrótce dostępne dla każdego. Oprócz ciebie Holdeman3000, ty masz zakaz.

Amazon nie pozwala zapomnieć o tym, że wielkimi krokami zbliża się wiekopomna premiera pierwszego odcinka TGT. Pierwszy zwiastun show pokazano pod koniec lipca 2016, na kolejny przyszło nam czekać do połowy listopada 2016. W międzyczasie trójka prezenterów wyjaśniła czego będziemy mogli się spodziewać po ich nowej produkcji, a także pokazała swoje mobilne studio.

Żeby podkreślić bezkompromisowe podejście Brytyjczyków do motoryzacji, Amazon w ramach akcji promocyjnej zdewastował Toyoty Prius.

Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.