The Grand Tour ratuje świat przed Toyotami Prius

16.11.2016 09:56
The Grand Tour ratuje świat przed Toyotami Prius Fot. materiały prasowe

Trójka brytyjskich prezenterów znana jest nie tylko ze swojego specyficznego poczucia humoru, ale także miłości do szeroko pojętej destrukcji. A także nienawiści do przyczep kempingowych i Toyoty Prius.

Właśnie ten ostatni model – będący jednym z najistotniejszych modeli japońskiego producenta – został wykorzystany do promocji nowego show, tworzonego pod banderą Amazona. Zniszczone Priusy mogli zobaczyć przechodnie w Berlinie i Londynie. W tym pierwszym mieście samochód został „wbity” w nawierzchnię – a przynajmniej sceneria miała to sugerować. Z kolei w tym drugim Toyota zakończyła swoją przygodę uderzając w skrzynkę na listy. Winnego za ten stan rzeczy uznano Jamesa Maya.

Wszystkie podjęte działania marketingowe mają związek z debiutem pierwszego odcinka nowego show. Do jego emisji dojdzie już 18 listopada 2016 roku. Atmosferę podsycić miał także drugi zwiastun The Grand Tour, w którym mogliśmy zobaczyć w rolach głównych takie pojazdy jak Porsche 918, Ferrari LaFerrari, Mclaren P1, Alfa Romeo 4C Spider (na planie filmowy „Gry o tron”) czy też Audi S8 Plus.

Fani legendarnej serii Top Gear długo wyczekiwali na nowe materiały stworzone przez trójkę brytyjskich dziennikarzy. Wiele wskazuje na to, że The Grand Tour może stać się istnym hitem – w końcu Jeremy, James i Richard według zapewnień, mogą się w pełni realizować pod skrzydłami Amazona. Prezenterzy nie muszą brać poprawki na liczne ograniczenia, które były niegdyś stawiane przez BBC.

Amazon odlicza nie tylko dni do premiery pierwszego odcinka, dowodem czego są liczne statystyki zgromadzone przez producenta. I tak oto dowiedzieliśmy, że w trakcie realizacji całego sezonu The Grand Tour, pokonano 2 373 052 272 kilometry i zniszczono 27 samochodów. Te liczby niewątpliwie robią ogromne wrażenie i rozbudzają wyobraźnię fanów, tak samo jak wszystkie, jakże liczne, zapowiedzi. Już od paru dni codziennie pojawiają się kolejne materiały, zdradzające treści, które będziemy mogli zobaczyć w nowym show:

Częścią nowego programu motoryzacyjnego będą również sceny nakręcone w gigantycznym, mobilnym studiu, które po raz pierwszy zostało rozbite w Johannesburgu, w RPA.

Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.