Pogoda
07.08.2019 12:28

"The Last of Us Part 2" jest "najbardziej ambitną grą w historii Naughty Dog"

Troy Baker, który wciela się w postać Joela, twierdzi, że najnowszy tytuł Naughty Dog to ich najlepsze dokonanie w historii.

Joel z The Last of Us
screen z gry The Last of Us

"The Last of Us - Part 2" to już teraz jedna z najbardziej wyczekiwanych gier na świecie. Nie przeszkadza to jednak twórcom tytułu podgrzewać atmosferę wokół drugiej odsłony ich hitu sprzed 5 lat.

Troy Baker, czyli głos Joela z pierwszej części TLOU, w rozmowie z Push Square stwierdził, że "Part 2" to "najbardziej ambitna gra, jaką kiedykolwiek stworzyło studio". A przecież Naughty Dog jest odpowiedzialne za sukces m.in. "Uncharted", którego czwarta część była jedną z najlepszych gier 2016 roku.

Baker podkreślił, że tytuł okazał się większy, niż aktor mógł sobie to wyobrazić. Głos Troya mogliśmy usłyszeć w takich grach jak "Batman: Arkham City", "Bioshochk Infinite" czy "Far Cry 4".

The Last of Us Part II
The Last of Us Part II
Przeczytaj także Nowy zwiastun „The Last of Us Part II” prezentuje pierwsze fragmenty rozgrywki

Kilka dni temu Baker pojawił się w Manchesterze, na tamtejszej odsłonie Comic-Conu gdzie wyjawił, że fani "nie są gotowi" na to, jak przemyślaną i dopracowaną grą jest nowe "The Last of Us".

"

Nie znajdziecie nic w tej grze ani w jej zapowiedziach, co nie zostało rozmyślnie stworzone i przygotowane. Nie ma znaczenia jak wiele hype'u jest wokół tej gry. Nie jesteście gotowi na to, co was czeka. "

Kiedy premiera The Last of Us - Part 2

Dokładna data premiery jest nieznana. W sieci co chwila możemy natknąć się na kolejne przecieki, które sugerują, że będziemy mogli znowu stanąć naprzeciwko klikaczy już w lutym 2020 roku.

Chociaż bardzo chciałbym móc już zagrać w najnowszy tytuł "Niegrzecznych Piesków" to życzę im, aby odkładali premierę tak długo, aż tytuł będzie w stu procentach ukończony.

W wypadku Naughy Dog i TLOU każda gra, która nie będzie wspaniała, będzie porażką. Zarówno dla fanów, jak i jej twórców.

Przeczytaj także: Wiedźmin 3 znowu został grą wszech czasów

Która seria Naughty Dog jest waszą ulubioną?

Tagi: Gry